עורך דין לענייני משפחה ידועים בציבור

 

צריכים ייעוץ משפטי בנושא ידועים בציבור? מעוניינים להיות מוכרים כידועים בציבור?

עורך דין לענייני משפחה ידועים בציבור יכול לסייע לכם בתהליכים משפטיים שונים כידועים בציבור ולכוון אתכם להבין אילו זכויות וחובות יש עליכם כזוג ידועים בציבור. אם אתם מקיימים קשר זוגי באופן רשמי אך לא מעוניינים למסד את הקשר בברית הנישואים, עדיין ישנן זכויות המגיעות לכם ומאידך גם חובות כאשר ישנם ילדים משותפים. אנחנו במשרד עורכי דין זיו בייטל מסייעים לזוגות מכל רחבי הארץ בתהליכי הכרה כידועים בציבור ובתהליכי פרידה, חתימה על הסכם ממון וקביעת מזונות.

ידועים בציבור – סטטוס טעון הוכחה

זוגות אשר אינם ממסדים את הזוגיות שלהם במוסד הנישואים, צריכים להכיר את הזכויות שלהם כזוג ידוע בציבור. בתי המשפט המנהלים תיקים בנושא ידועים בציבור, ניסו להשוות את הזכויות והחובות של ידועים בציבור לזוגות נישואים, אך עם זאת, ישנם נושאים אשר מבדילים את הזוגות הידועים בציבור לעומת זוגות נשואים. עניין ההכרה כזוג ידוע בציבור הוא קריטי. עורך דין חתימה על ידועים בציבור יכול לסייע לכם להגיע לתנאים המתאימים להכרה. התנאים השתנו עם השנים האחרונות והיום הם פחות נוקשים וניתן להגיע להכרה גם כאשר הקשר הוא קצר יחסית. אנחנו במשרד עורכי דין זיו בייטל מספקים לכם שירות מקצועי של עורך דין חתימה על ידועים בציבור אשר יכול לסייע לכם להגיע להכרה באופן רשמי. בדרך זו, כל הנושאים המשפטיים הנוגעים אליכם יהיו קלים וברורים יותר כגון חלוקת רכוש בעת פרידה, מזונות וירושות.

זוגיות עם מימד של שיתוף

זוג ידועים בציבור צריכים להוכיח כי הם מנהלים זוגיות עם מימד מסויים של שיתוף, על מנת לעשות זאת, חשוב להתייעץ עם עורך דין מקצועי ולקבל את כל המידע הרלוונטי למקרה שלכם. עורכי דין ייצוג ידועים בציבור של המשרד עורכי דין זיו בייטל יכול לסייע לכם גם בניהול תיקים משפטיים בכל נושא הנוגע לכם. באמצעות שירותי עורכי דין ייצוג ידועים בציבור, אתם יכולים לדרוש את הזכויות שלכם בנושאים רבים ולהתמודד עם נושאים משפטיים בבית המשפט בצורה הטובה ביותר.

ליווי וייעוץ משפטי לדיני משפחה

בכדי לקבל את הייעוץ המשפטי הטוב ביותר לזוגות ידועים בציבור, חשוב שיהיה לכם ייעוץ מקצועי של עורך דין מומחה בדיני משפחה. אנחנו במשרד עורכי דין זיו בייטל נלווה אתכם בתהליך המשפטי שלכם בצורה הטובה ביותר ונלווה אתכם בדיונים בבית המשפט במידה ויש צורך.

עורך דין לענייני משפחה ידועים בציבור מהטובים בישראל

ליצירת קשר עם עורך דין לענייני משפחה ידועים בציבור, צרו איתנו קשר עכשיו דרך האתר ואנחנו נתאם עבורכם יום ושעה לפגישה עם עורך דין של המשרד שלנו. אנחנו במשרד עורכי דין זיו בייטל נשמח להעניק לכם את כל המידע הנדרש לכם בכל הנוגע לזוגות ידועים בציבור. 

 

נושאים בעמוד זה:

קבעו עוד היום פגישת ייעוץ

ללא עלות:​

משרד עורכי דין זיו בייטל​

.Ziv Beitel & Co
Law Firm

ניסיון רב בדיני
גירושין ומשפחה

מעל 23 שנות נסיון

מאות הצלחות
בתיקי גירושין

מוביל בארץ
בתחומי המשפחה

מאמרים נוספים