חישוב מזונות במשמורת משותפת

 

זקוקים לסיוע משפטי בנוגע למשמורת משותפת? אתם במקום הנכון!

כל תהליך גירושין עם ילדים משותפים, דורש ניהול רגיש יותר הנוגע לעניין הכלכלי ולנושא המשמורת על הילדים. בתי המשפט לענייני משפחה בישראל, רואים את טובת הילד במקרה זה והם נוטים לבצע חישוב מזונות במשמורת משותפת בהתאם לצרכים של הילדים המשותפים שלכם. אנחנו במשרד עורכי דין זיו בייטל נספק לכם ליווי משפטי מקצועי בכל שלב בתהליך הגירושין שלכם על מנת להגיע לחישוב הנכון ביותר מבחינת מזונות, במידה וידרש ולקביעה מסודרת למשמורת משותפת.

ייצוג בבית משפט לענייני משפחה

למה חשוב לקבל ייעוץ משפטי בתחום מזונות ילדים במשמורת משותפת? הסכמי גירושים ופסקי דין של בתי משפט הנוגעים לנושאי משמורת משותפת ומזונות הילדים, צריכים להתעדכן עם השנים בהתאם לצרכים של הילדים המשותפים שלכם. מזונות ילדים במשמורת משותפת יכולים להתבטל בתנאים מסויימים וקיימים פסקי דין תקדימיים המתייחסים באופן מדוייק לנושא זה. אם אתם צריכים ייצוג משפטי בבית המשפט לענייני משפחה בנושא מזונות הילדים, מומלת שיהיה לכם ייצוג משפטי מקצועי של עורך דין מנוסה. אנחנו במשרד עורכי דין זיו בייטל נייצג אתכם בבית המשפט ונציג את הטענות שלכם באופן נחרץ וברור על מנת להביא לתנאים הטובים ביותר עבורכם.

קביעת גובה המזונות באמצעות גישור

איך קובעים גובה מזונות במשמורת משותפת? חשוב לדעת כי מלבד פסק דין של בית משפט, ניתן להגיע להחלטה מוסכמת של 2 בני הזוג לגבי גובה המזונות או אף ביטול המזונות. באמצעות הסכם גישור עם עורך דין לדיני משפחה, תוכלו להגיע להסכמה בנושאי המשמורת המשותפת וגובה המזונות. ההסכם שיחתם יועבר לשופט בבית המשפט לענייני משפחה לאישור. במידה וההסכם מאושר, ניתן לשנות את גובה מזונות במשמורת משותפת על פי הסכמה הדדית של שניכם.

פנייה למשרד עורכי דין מומחה למשמורת משותפת

מעוניינים לקדם את נושא המשמורת המשותפת וקביעת המזונות לילדים? זה הזמן ליצור איתנו קשר ולקבוע פגישה במשרדים שלנו בצפון או במרכז. צוות עורכי הדין שלנו יסייע לכם בכל התהליך המשפטי ויקדם את המטרות שלכם כהורים לילדים משותפים בתהליך הגירושים.

חישוב מזונות במשמורת משותפת עם עורך דין מקצועי

לחישוב מזונות במשמורת משותפת ולייצוג משפטי בבית המשפט לדיני משפחה, צרו איתנו קשר עכשיו לתיאום פגישה אצלכם בבית או אצלנו באחד המשרדים שלנו בצפון או במרכז הארץ. נשמח לסייע לכם בכל היבט משפטי הנוגע לדמי המזונות והמשמורת המשותפת לילדים שלכם.

 

נושאים בעמוד זה:

קבעו עוד היום פגישת ייעוץ

ללא עלות:​

משרד עורכי דין זיו בייטל​

.Ziv Beitel & Co
Law Firm

ניסיון רב בדיני
גירושין ומשפחה

מעל 23 שנות נסיון

מאות הצלחות
בתיקי גירושין

מוביל בארץ
בתחומי המשפחה

מאמרים נוספים