עו”ד הסכם ממון

 

נמצאים בשלבים לפני חתונה או לפני מיסוד הזוגיות שלכם?

זה השלב לקבל ייעוץ מעו”ד הסכם ממון! הסכם ממון יכול לסייע לכם לשמור על הזכויות הכלכליות שלכם ולמנוע סכסוכים על רקע כלכלי לאחר פרידה. גם אם קשה לכם לחשוב במושגים של פרידה, חשוב שיהיה לכם הסכם ברור למקרים הללו. אנחנו במשרד עורכי דין זיו בייטל מלווים בכל שנה מאות זוגות העומדים לפני נשואים או לפני קביעת הקשר כזוג ידועים בציבור. השירות שלנו מאפשר להגיע לניסוח הטוב ביותר המוסכם לשני בני הזוג, כאשר כל סעיפי החוזה מובאים בשקיפות מלאה לפי החתימה על ההסכם.

ניסוח הסכם ממון לזוגות לפני הנישואין

כאשר 2 בני זוג מחליטים למסד את הקשר דרך מוסד הנישואים בישראל, הם מגיעים איתם עם רקע כלכלי מסויים. לחלקם יש נכסים וכספים ואף ירושות עתידיות. בכדי לשמור על האינטרס הכלכלי של כל אחד מהצדדים בטווח הארוך, אנחנו במשרד עורכי דין זיו בייטל מציעים לכם ניסוח מקצועי להסכם ממון עורך דין של המשרד שלנו. הסכם ממון עורך דין עומד בפני כל התנאים המשפטיים הנדרשים ויכול להיות קביל בבית משפט במקרה הצורך. הסכם הממון יכול להיות מנוסח וחתום לפני הגעתם למעמד הנישואים אך יכול להיות חתום גם במהלך הנישואים שלכם ולהיות עדכני יותר בשלבים מסויימים. בנוסף לכך, ניתן לעדכן הסכם ממון קיים ולהתאים אותו למצב הכלכלי הנוכחי שלכם בתור זוג נשוי.

הסכמי ממון לידועים בציבור

אם אתם חיים כזוג ומנהלים חיים משותפים ללא נישואים, יתכן ואתם עומדים בקריטריונים להכרה של ידועים בציבור. במקרה זה, יש לכם אפשרות לחתום על הסכם ממון ידועים בציבור. אנחנו במשרד עורכי דין זיו בייטל יכולים לספק לכם שירות מקצועי של עורך דין הסכם ממון לידועים בציבור אשר יתאים את סעיפי ההסכם בצורה אופטימלית לצרכים הכלכליים שלכם. עורך דין הסכם ממון ידועים בציבור יכול לסייע גם לניסוח הסכמים לזוגות הנמצאים בפרק ב’ של החיים שלהם, גם בגיל מבוגר. במקרה זה, הסכם הממון יכול לציין גם את נושא הירושה לצאצאים הלא משותפים של כל אחד מבני הזוג.

קביעת פגישה עם עו”ד הסכם ממון

לתיאום פגישה עם עו”ד הסכם ממון של המשרד שלנו, השאירו את הפרטים שלכם כאן בטופס רישום הפרטים באתר והצוות שלנו יחזור אליכם בהקדם לתיאום פגישה במשרדים שלנו בחיפה או בבני ברק על פי הנוחות שלכם.

 

נושאים בעמוד זה:

קבעו עוד היום פגישת ייעוץ

ללא עלות:​

משרד עורכי דין זיו בייטל​

.Ziv Beitel & Co
Law Firm

ניסיון רב בדיני
גירושין ומשפחה

מעל 23 שנות נסיון

מאות הצלחות
בתיקי גירושין

מוביל בארץ
בתחומי המשפחה

מאמרים נוספים