עו”ד לגירושין | עו”ד זיו בייטל

עו”ד לגירושין

עו”ד לגירושין

ככלל, הליכי גירושין אינם דבר פשוט לבני הזוג שהחליטו להתגרש ואם ישנם ילדים בתמונה, והוא משפיע גם על המשפחה הקרובה והחברים. ההחלטה להתגרש משבשת לפתע את שגרת החיים ומשפיעה מבחינה נפשית, רגשית וכלכלית על הצדדים, שמוצאים את עצמם בסיטואציה מורכבת ופגיעה. עו”ד גירושין וכן עו”ד מזונות מתחום דיני המשפחה המנהלים את הליך הגירושין מצויים במצב מורכב מבחינה משפטית, אישית ורגשית ועליהם לבחון את נסיבות המקרה גופן ולפעול במקצועיות יתרה תוך הפעלת שיקול דעת כיצד לפעול. 

עו”ד למזונות

חשיבות הייעוץ המשפטי על ידי עו”ד מזונות מהתחום – בני זוג שקיבלו את ההחלטה להתגרש או שנמצאים כבר בתחילת ההליך, מומלץ שיבחרו עו”ד גירושין או עו”ד מזונות שיטפל כראוי בניהול כלל השלבים והנושאים הנלווים לגירושין. יתרה מכך, פנייה לקבלת ייעוץ מקצועי איכותי, יכולה פעמים רבות לקצר את משך ההליכים ולסיים את הגירושין בצורה נעימה, חברית ואנושית, בכפוף לנסיבות המקרה. עו”ד זיו בייטל, עו”ד גירושין וכן עו”ד מזונות המחזיק בניסיון מקצועי עשיר בתחום דיני משפחה ומעמד אישי, ושם לנגד עיניו תמיד את טובת הלקוחות ומתן שירות משפטי ואנושי ברמה הגבוהה ביותר.
אין להמעיט בחשיבות הניכרת שיש לקבלת סיוע מאת עו”ד גירושין מקצועי ומיומן בתחום דיני משפחה. שלב ההדרכה, הייעוץ האישי וההכוונה המקדימה, נחוצים על מנת להתכונן בצורה אידיאלית לכל שלבי הגירושין, לבנות אסטרטגיית פעולה ובכך להבטיח את הצלחת הטיפול ואי גרימת נזקים מיותרים. עו”ד גירושין מתמחה מעצם תפקידו בליטיגציה בערכאות המשפטיות השונות ויעשה כל שביכולתו על מנת לייצג אתכם נאמנה ולהשיג עבורכם את התוצאה המיוחלת. כאשר אתם נפגשים עם עורך הדין, הוא יוכל להסביר לכם בשפה פשוטה וברורה את כל הפרטים והמושגים שתשמעו לאורך הדרך שכדאי שתהיו מעורים בהם.

איך לדעת במי לבחור?
כאמור, ההחלטה באיזה עו”ד גירושין לבחור היא קריטית לגבי המשך ניהול ההליך, סיכויי הצלחתו ושמירה על האינטרסים והזכויות של הצדדים המעורבים. מאחר ומדובר בהליך משפטי סבוך, המשלב בתוכו מגוון סוגיות משפטיות בהן יש לטפל באופן רציני, מסור ומקצועי, כדאי לבחון לעומק את עורך הדין הנבחר. זאת, על פי פרמטרים דוגמת בקיאות וידע בחומר המשפטי לרבות חקיקה ופסיקה, ניסיון מקצועי, כימיה אישית, גישה לניהול התיק, רגישות, חדות מחשבה, הבנה וכמובן העלות הכלכלית. עו”ד זיו בייטל מוביל בתחום, בעל ניסיון מקצועי עשיר בטיפול מוצלח במקרים רבים, תוך הקפדה על טובת הלקוח ועבודה משותפת עמו. 

עו”ד לגירושין במרכז

נושא הגירושין בארץ נחשב לתחום משפטי סבוך, המצריך ניסיון וידע מעמיק של עו”ד גירושין במרכז או עו”ד גירושין באיזור אחר, המומחה לדיני משפחה. זאת, לאור המצב החוקי הנוהג הקובע כי בני זוג יהודים חייבים להתגרש בבית הדין הרבני על פי הדין הדתי, גם במידה שנישאו במסגרת אזרחית. מערכת המשפט מורכבת משתי ערכאות שיפוטיות מקבילות, מה שיוצר פעמים רבות בלבול ומתח אצל זוגות המחליטים להתגרש לגבי אופן ניהול ההליך המשפטי וגורם למירוץ סמכויות ביניהן.

לפיכך, מומלץ לכל זוג אשר מעוניין להתגרש, לפנות בהקדם האפשרי אל עו”ד זיו בייטל, עו”ד גירושין במרכז הארץ, לקבלת סיוע והכוונה יסודיים בכל הנוגע לניהול מיטבי של ההליך. חשוב לציין, כי אין הכרח בקיום הליך משפטי וכי בפני הצדדים עומדת האפשרות להסדיר את ענייני הגירושין בהסכמה באמצעות עו”ד גירושין וניסוח הסכם גירושין מפורט המסדיר את כל ההיבטים הנלווים. 

עו”ד גירושין

ניהול ההליך רק באמצעות עו”ד גירושין – עו”ד גירושין במרכז או במקום אחר, העוסק באופן שוטף בתחום, יודע כי הליך גירושין הוא מונח הכולל הליכים משפטיים דוגמת ניהול תביעת הגירושין והנושאים הכרוכים – חלוקת הרכוש המשותף, הסדרת משמורת על הילדים, הסדרת דמי המזונות בהם נושא האב עבור כלכלת הילדים. מדובר בהליכים שונים, בהם ניתן לדון גם בנפרד כאשר בית המשפט לענייני משפחה רשאי לדון בהם מכוח סמכות מקבילה לבית הדין הרבני. אולם, את תביעת הגירושין יש להגיש לבית הדין הרבני, שהוא הסמכות הבלעדית להחליט בענייני גירושין ונישואין בישראל.

חשיבות הפנייה לעורך דין
הליכי גירושין הנחשבים כתביעה אזרחית רגילה, מתגלים כבעלי מורכבות משפטית, אישית ורגשית עבור הצדדים וגורמים לא פעם קושי וכאב גדולים לכל בני המשפחה. לכן, פנייה אל עו”ד גירושין במרכז בשלבים הראשונים היא צעד נבון והכרחי. עו”ד גירושין במרכז הוא בעל מיומנות ומומחיות יכול להקל באופן ניכר על ניהול ההליכים, למנוע סכסוכים ומאבקים מיותרים, ללבן את אי ההסכמות ולייצר הסכם משפטי בעל חשיבות.

למי כדאי לפנות?
עו”ד זיו בייטל, עו”ד גירושין במרכז מנוסה המתמחה בדיני משפחה, מעניק שירות משפטי אדיב ומקצועי בעת הליכי גירושין, לרבות תכנון והמלצה על דרך הפעולה הטובה ביותר נגד הצד השני, הקשבה ומענה על כל הפרטים או השאלות שאינם ברורים, טיפול בהליכים נלווים כגון משמורת על הילדים, מזונות אישה, עריכה וניסוח הסכמים שונים ביניהם הסכם גירושין, הסכם ממון, הסכם שלום בית ועוד. 

עורך דין גירושין במרכז – זיו בייטל נחלץ לעזרתכם

ההחלטה להתגרש היא החלטה מורכבת, אשר לצידה, עומדות עוד שורה ארוכה של החלטות מורכבות נוספות, שהינן בעלות השפעה רבה על עתידם של כל אחד מבני הזוג ושל ילדיהם.

מהסיבה הזאת, זוגות רבים אשר מקבלים את ההחלטה להתגרש, פונים כבר בשלב מוקדם בהליך קבלת ההחלטה אל עורך דין גירושים במרכז, או באזור מגוריהם, כאשר הפנייה יכולה להתבצע על ידי כל בן זוג בנפרד, או כפנייה משותפת.

מעורבות של עורך דין גירושים במרכז, כבר בשלב מקדים של התהליך, יכולה למנוע במקרים רבים, מצבים של אי הסכמות, אשר יתפתחו לסכסוכים – מה שיכול להוביל בסופו של דבר למאבק משפטי בין שנים.

כמובן, כי עורך דין גירושים במרכז, אמור לדאוג שמלוא האינטרסים של הלקוח יישמרו בתהליך הגירושים, לייעץ וללוות אותו בכל שלב ובכל החלטה, ובמידת הצורך גם לייצג אותו בבית המשפט לענייני משפחה, או בבית הדין הרבני.

טיפול בכל סוגיה
במידה וזוגות אשר מצויים בהליכי גירושים, לא חתמו על הסכם ממון דרך עו”ד הסכמי ממון, הם אמורים להגיע להסכם בנושאים מהותיים שונים ובין היתר: אופן חלוקת הרכוש המשותף, משמורת על הילדים, הסדרי ראייה, דמי מזונות ועוד..
בעוד שישנם זוגות אשר מצליחים להגיע להסכמה ביניהם לגבי רוב הנושאים – אחרים, אשר מתקשים לגבש הסכמה בחלק מהנושאים או בכולם, מגיעים בסופו של דבר לבית משפט – שם תפקידו של אותו עורך דין גירושים במרכז, יהיה לייצג את הלקוח שלו.

חשוב לציין, כי במקרים מסוימים עורך דין גירושים במרכז, נדרש להיכנס לתמונה, גם אחרי שהליך הגירושים הסתיים  – לדוגמא, במקרים בהם האישה זקוקה לשירותיו של עו”ד הגדלת מזונות, בעקבות שינוי נסיבות שקרה לאחר הגירושים ובמקרים נוספים רבים – כפי שהזכרנו, ההחלטות שהתקבלו בגירושים יכולות להיות בעלות השפעה לכל החיים.

עורכי דין ברחובות
אם אתם מחפשים עורכי דין ברחובות, הן לצורך ליווי וייצוג בהליך גירושים, הן בגלל הצורך בשירותי עו”ד הסכמי ממון, והן כיוון שאתם תרים אחר עו”ד הגדלת מזונות – עו”ד זיו בייטל, בעל מעל 23 שנות נסיון בייצוג תיקי גירושין, יהווה כאיש המקצוע אותו אתם מחפשים.  

נושאים בעמוד זה:

קבעו עוד היום פגישת ייעוץ

ללא עלות:​

משרד עורכי דין זיו בייטל​

.Ziv Beitel & Co
Law Firm

ניסיון רב בדיני
גירושין ומשפחה

מעל 23 שנות נסיון

מאות הצלחות
בתיקי גירושין

מוביל בארץ
בתחומי המשפחה

מאמרים נוספים