עו"ד לגירושין

עו"ד לגירושין

ככלל, הליכי גירושין אינם דבר פשוט לבני הזוג שהחליטו להתגרש ואם ישנם ילדים בתמונה, והוא משפיע גם על המשפחה הקרובה והחברים. ההחלטה להתגרש משבשת לפתע את שגרת החיים ומשפיעה מבחינה נפשית, רגשית וכלכלית על הצדדים, שמוצאים את עצמם בסיטואציה מורכבת ופגיעה. עו"ד גירושין וכן עו"ד מזונות מתחום דיני המשפחה המנהלים את הליך הגירושין מצויים במצב מורכב מבחינה משפטית, אישית ורגשית ועליהם לבחון את נסיבות המקרה גופן ולפעול במקצועיות יתרה תוך הפעלת שיקול דעת כיצד לפעול. 

עו"ד למזונות

חשיבות הייעוץ המשפטי על ידי עו"ד מזונות מהתחום – בני זוג שקיבלו את ההחלטה להתגרש או שנמצאים כבר בתחילת ההליך, מומלץ שיבחרו עו"ד גירושין או עו"ד מזונות שיטפל כראוי בניהול כלל השלבים והנושאים הנלווים לגירושין. יתרה מכך, פנייה לקבלת ייעוץ מקצועי איכותי, יכולה פעמים רבות לקצר את משך ההליכים ולסיים את הגירושין בצורה נעימה, חברית ואנושית, בכפוף לנסיבות המקרה. עו"ד זיו בייטל, עו"ד גירושין וכן עו"ד מזונות המחזיק בניסיון מקצועי עשיר בתחום דיני משפחה ומעמד אישי, ושם לנגד עיניו תמיד את טובת הלקוחות ומתן שירות משפטי ואנושי ברמה הגבוהה ביותר.
אין להמעיט בחשיבות הניכרת שיש לקבלת סיוע מאת עו"ד גירושין מקצועי ומיומן בתחום דיני משפחה. שלב ההדרכה, הייעוץ האישי וההכוונה המקדימה, נחוצים על מנת להתכונן בצורה אידיאלית לכל שלבי הגירושין, לבנות אסטרטגיית פעולה ובכך להבטיח את הצלחת הטיפול ואי גרימת נזקים מיותרים. עו"ד גירושין מתמחה מעצם תפקידו בליטיגציה בערכאות המשפטיות השונות ויעשה כל שביכולתו על מנת לייצג אתכם נאמנה ולהשיג עבורכם את התוצאה המיוחלת. כאשר אתם נפגשים עם עורך הדין, הוא יוכל להסביר לכם בשפה פשוטה וברורה את כל הפרטים והמושגים שתשמעו לאורך הדרך שכדאי שתהיו מעורים בהם.

איך לדעת במי לבחור?
כאמור, ההחלטה באיזה עו"ד גירושין לבחור היא קריטית לגבי המשך ניהול ההליך, סיכויי הצלחתו ושמירה על האינטרסים והזכויות של הצדדים המעורבים. מאחר ומדובר בהליך משפטי סבוך, המשלב בתוכו מגוון סוגיות משפטיות בהן יש לטפל באופן רציני, מסור ומקצועי, כדאי לבחון לעומק את עורך הדין הנבחר. זאת, על פי פרמטרים דוגמת בקיאות וידע בחומר המשפטי לרבות חקיקה ופסיקה, ניסיון מקצועי, כימיה אישית, גישה לניהול התיק, רגישות, חדות מחשבה, הבנה וכמובן העלות הכלכלית. עו"ד זיו בייטל מוביל בתחום, בעל ניסיון מקצועי עשיר בטיפול מוצלח במקרים רבים, תוך הקפדה על טובת הלקוח ועבודה משותפת עמו. 

 

אני כאן כדי לעזור.

לשיחת היכרות ללא התחייבות יש להשאיר פרטים מטה ואדאג שהמשבר הזה יהיה מאחוריך