עורך דין לדיני משפחה וגירושין – זיו בייטל https://zivbeitel.co.il זיו בייטל מומחה לדיני משפחה, צוואות וגירושין Mon, 01 Feb 2021 17:18:03 +0000 he-IL hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.7.1 עו"ד לצוואות https://zivbeitel.co.il/attorney-for-wills/ https://zivbeitel.co.il/attorney-for-wills/#respond Mon, 01 Feb 2021 14:17:01 +0000 https://zivbeitel.co.il/?p=6733 מחפשים עו"ד לצוואות? עו"ד זיו בייטל בין עורכי הדין המובילים בארץ לדיני משפחה, בעל מעל 23 שנות נסיון. מומחה בתחומי צוואות וירושות.

הפוסט עו"ד לצוואות הופיע לראשונה ב-עורך דין לדיני משפחה וגירושין - זיו בייטל.

]]>

עו"ד לצוואות

עו"ד לצוואות ומשפחה, זיו בייטל, נחלץ לעזרתך!

תחום הצוואות והירושות קרוב ללב של כל אחד ואחת מאיתנו. אחרי הכול, במהלך החיים אנו נתקלים בצוואות לעיתים קרובות, עקב אובדן של אדם יקר לליבנו או צורך לבסס צוואה מסודרת, כדי להגן על עצמנו ועל קרובי משפחתנו.

דיני הצוואות והירושות מסייעים להסדיר למי וכיצד המנוח מתכנן להעביר את רכושו מבעוד מועד וללא עוררין, כדי שהחלוקה תתבצע בהתאם לרצונו ללא פרשנויות או פשרות. למרות החשיבות העצומה של הכנת צוואה, רבים האנשים שדוחים את הקץ, אינם פונים אל עו"ד לצוואות ועקב כך מציבים את המשפחה במצב ביש לאחר שחוו את הגרוע מכל.

כל עורך דין לצוואה ימליץ לכם להשתדל ולהכין צוואה מוקדם ככל האפשר, בכדי למנוע שסע משפחתי ולהבטיח שרצונכם יתממש במלואו בבוא העת.

מה ההבדל בין צוואה לירושה?

בעוד שצוואה מהווה מסמך אישי שנכתב על ידי המנוח מבעוד מועד במטרה לחלק את ממונו ומטלטליו בהתאם לרצונו, דיני ירושה מביאים לחלוקת הרכוש והכספים של המנוח בהתאם לחוק משפטי ידוע מראש, שאין עליו עוררין במקרה ולא קיימת צוואה.

כתיבת צוואה

במילים אחרות, ללא צוואה בני המשפחה תלויים בסדר היורשים הנקוב בדיני חוק הירושה בלבד, ולא יוכלו לבצע חלוקה אחרת של הממון והנכסים אלא אם כן יפנו לבית משפט. יש לציין שכל עורך דין צוואות ממליץ למנוע את כאב הראש ולערוך צוואה מוקדם ככל האפשר, שכן תיקים שחולקים על חוק הירושה לא מתקבלים לעיתים קרובות ומאוד קשה לערער בנושא זה.

מהו סדר היורשים בירושה?

סעיף 10 בחוק הירושה קובע כי הממון והמיטלטלין של המנוח יחולקו ליורשים לפי סדר ספציפי, המתייחס לקרבה משפחתית למנוח.

היררכיית היורשים היא כלהלן:

 • בני זוג של המנוח לפי חוק
 • ילדי המנוח
 • הוריי המנוח
 • אחיו של המנוח  

במידה ולמנוח אין קרובי משפחה, ממונו יועבר למוסד האפוטרופוס הכללי, שם הוא נותר קפוא במשך מספר שנים, כך שבמקרה ויצוץ קרוב משפחה הוא עדיין יחכה לו. לאחר תקופה המוקצבת בחוק, מלוא סכום הירושה מועבר למדינה במלואו.

במקרים מעין אלו, עורך דין צוואה וירושה לא יוכל לסייע ולערער על אובדן הירושה, מאחר והזמן הנקוב לפי החוק תם. אם יקום יורש לאחר הזמן הנקוב, יהיה עליו לקבל אישור מיוחד לערער על אובדן הירושה מרשם הירושה עצמו.

כיצד מממשים ירושה?

במידה ויורש מעוניין לממש צו ירושה, עליו לפנות לרשם ענייני הירושה ולהגיש דרכו בקשה לקיום צו ירושה. זאת משום שיתכן והמנוח השאיר צוואה, וכל צוואה מופקדת בחסותו של רשם הירושה. אם אכן קיימת צוואה בידו של רשם הירושה, היא תתגלה בעקבות הבקשה ותביא לחלוקת הממון והנכסים בהתאם לכללים שנוסחו בצוואה.

במידה ולא תימצא צוואה על ידי רשם ירושה או עורך דין צוואות יש להמתין עד לקבלת צו ירושה מידי רשם הירושה. צו הירושה מהווה הצהרה חוקית המאשרת כי ליורשים מותר לקבל את חלקם בהתאם לחוק ומוכיחה כי הם יורשיו החוקיים של הנפטר.

רוב הפעמים, יש המתין בין חודש ועד לשלושה חודשים לקבלת האישור. לאחר שמתקבל האישור, נחשף היקף הנכסים הכלולים בירושה ואופן חלוקתם.

התנגדות כלפי צו ירושה

ניתן לבטל צו ירושה במידה ואכן קיימת צוואה של המנוח שעדיין לא התגלתה או במקרה וישנם יורשים לפי חוק שאינם מוזכרים בבקשה לצו ועקב כך, אין בידם את האישור לממש את חלקם בירושה.

ניתן להתנגד למימוש צו ירושה כדין תוך 14 ימים מיום פרסומו של הצו ברשומות. לאחר הגשת התנגדות על ידי עורך דין לענייני צוואה או באופן עצמאי, נערך בירור בנושא בבית המשפט לענייני משפחה ובתומו, ניתן לבחון אם העילה לביטול צו הירושה היא בת-קיימא.

מהי צוואה?

צוואה היא מסמך משפטי מסודר שנערך על די עורך דין צוואות במטרה להבטיח שהנכסים והכספים של כל אדם יועברו לאנשים שחשובים לו באמת ושהוא מעוניין שיקבלו אותם. במסמך, על בעל הצוואה לקבוע ללא פרשנויות מהם המיטלטלין והממון שברשותו, ומה וכמה הוא מעוניין להעביר לכל אחד ואחת מן הקרובים אליו.

לכל אדם ואישה ישנה הזכות לכתוב צוואה

וכיום אף יש לציין כי יותר ממומלץ לכתוב צוואה מבעוד מועד, כדי להבטיח שכל פריט ופריט יעשה את דרכו לידיים הנכונות.

עריכה של צוואה מספקת לבעליה את ההקלה והביטחון כלפי מה שיקרה לרכושו לאחר מותו. בנוסף, היא מספקת לבעל הצוואה מקום להשאיר מסר רגשי ואוהב לאנשים הקרובים אליו במקרה כזה כמו מכתב פרידה או סרטון שהיורשים תמיד יוכלו לצפות בו ולהוקיר לעד.

צוואה היא מסמך דינאמי עד למותו של בעליה, ובאפשרותו לערוך אותה ולשנות אותה כראות עיניו בכל עת דרך עורך דין צוואות וירושות.

חוקים חריגים ליורשי הצוואה

יורשי צוואה המואשמים בתיק פלילי לא בהכרח יורשו לממש את הצוואה, גם אם צוינו כיורשים בצוואה המאושרת לפי חוק. במקרים מעין אלו, מומלץ לפנות אל עורכי דין צוואות לבירור מעמיק בנושא.

כיצד ניתן לערוך צוואה?

לפי החוק, ישנן ארבע דרכים לפיהן ניתן לערוך צוואה שתקבל תוקף מלא בעיני החוק במקרה הצורך. חשוב להקפיד ולבחור באחת מן הדרכים הללו בלבד, שכן צוואה שתיעשה בצורה אחרת לא תתקבל על ידי בית המשפט, תיחשב לפסולה ותביא להפעלה אוטומטית של חוק הירושה.

כתב יד

ניתן לכתוב את הצוואה יחד עם עורך דין ירושות וצוואות בכתב יד. בכדי לייצר מסמך בכתב יד בעל תוקף משפטי, יש להקפיד לציין את תאריך כתיבת הצוואה ולחתום עליה מספר פעמים. אם מבצעים תיקונים או משנים מילה, יש לחתום לידה בכדי לוודא שהתיקון נעשה על ידי בעלי הצוואה בלבד.

סוג זה הוא סוג הצוואה הנפוץ ביותר כיום, אך יש לציין כי מאחר והיא כתובה בכתב יד, מאוד קשה לאמת את אמינותה. בסופו של דבר, כל אחד יכול לחתום במקום בעלי הצוואה על ידי זיוף חתימתו, ועקב כף לפגוע ביושר הצוואה.

כתוצאה מכך, ההמלצה הרווחת היא לערוך צוואה בפני עדים בלבד.

צוואה בפני עדים

צוואה בפני עדים היא הצוואה המהימנה ביותר בעיני בית המשפט, משום שהיא נערכת בפני שני אנשים שהמצווה קבע אותם כעדים לצוואה שלו.

פעמים רבות, אחד העדים יכול להיות עורך דין לענייני צוואות וירושות. לכאן או לכאן, חשוב ששני העדים הנבחרים לא יהיו רשומים בצוואה בשום צורה שהיא ואינם אחד מן היורשים החוקיים של בעלי הצוואה, בכדי להבטיח את יושרה של הצוואה.

נוכחות העדים היא חיונית: היא זו שמבטיחה כי הצוואה אכן אותנטית ונכתבה מתוך רצון למלא את משאלתו האחרונה של בעלי הצוואה ולא מתוך שום מניע אחר באשר הוא.

צוואה בפני רשות

אפשרות מהימנה נוספת היא לפנות ישירות אל רשם הירושה, בית המשפט לענייני משפחה, בית דין דתי או נוטריון ולערוך צוואה דרכו. מאחר והגורם המאשר את הצוואה מהווה חלק מן הרשות המשפטית, בעלי הצוואה יכולים להיות רגועים ולדעת שהכתוב בצוואה אכן יתממש מילה במילה, מרגע אישור החתימה של הרשות הנבחרת.

ניתן לערוך צוואה בפני נציג הרשות המשפטית בעל פה או לחלופין להעביר מסמך מסודר בכתב לידי נציג הרשות המשפטית. לאחר קבלת המסמך, על הנציג לאשר כי הצוואה תקינה, ערוכה ולמסור אותה לידיים המתאימות.

אפשרות נוספת היא להעביר את הצוואה אל עורכי דין ירושות וצוואות שידאגו להעביר את הצוואה לרשם הירושה ולחתימתה ואישורה על ידי הרשם באופן אישי.

צוואה בעל פה

צוואה בעל פה היא צוואה חריגה, שניתן לבצע רק במקרה ובו בעלי הצוואה מצוי במצב פיזי או נפשי לא טוב וקיימת בהילות להכנה ואישור של הצוואה דרך עורך דין מומחה לצוואות או על ידי כל גורם רשות משפטית אחר.

יש לדקלם את הצוואה בפני שני עדים, ועל העדים לתעד את תוכן הצוואה, הנסיבות בהן ניתנה ואת אישורם כי תוכן הצוואה אכן תואם לנאמר על ידי בעליה. לאחר מכן, על העדים לפנות במהרה לרשם הירושה ולדאוג לקבל אישור מלא של מסמך הצוואה.

יש לציין כי עריכת צוואה מסוג זה היא חריגה, ואם אין סיבה קריטית ליצירתה הסיכויים גבוהים שלא יתקבל אישור מידי רשם הירושה. עריכת צוואה על ידי עורך דין בצורה מסודרת תמיד תקבל אישור מהיר על ידי רשם הירושה, לכן מומלץ להקדים את המאוחר ולערוך צוואה לפני שבכלל מגיעים למצב ביש שכזה.

כיצד מממשים צוואה?

תהליך מימוש הצוואה יחסית דומה לתהליך מימוש הירושה. גם במקרה זה יש לפנות לרשם הירושה במטרה מלא צו קיום צוואה. לאחר הגשת הבקשה ואיתור הצוואה על ידי הרשם, יתקבל האישור המתאים ויינתן זמן מה שבמהלכו אחרים יוכלו להתנגד לצו הצוואה.

במידה ואיש לא התנגד לצו, יהיה ניתן לממש את הצוואה וכל אחד מן היורשים הרשומים בצוואה יקבל את חלקו בהתאם להחלטת המנוח מבעוד מועד.

כיצד מגישים התנגדות לצוואה?

במידה וישנה התנגדות לצוואה, ניתן להגיש אותה לרשם הירושה תוך 14 יום ממועד פרסומה. התנגדות לאחר 14 ימים מצריכה אישור מיוחד מבית המשפט או רשם הירושה עצמו.

במקרה ומתועדת התנגדות לירושה, יתנהל דיון בבית המשפט לענייני משפחה במטרתו לקבוע אם הצוואה תקפה או מבוטלת בחלקה או במלואה. לכל איש ניתנת הזכות להתנגד לצו צוואה, כל עוד הסיבה לכך היא אכן לגיטימית. התנגדויות שמתקבלות לרוב מתייחסות לחתימה על צוואה מתוך הכרח או בראש שאינו צלול, לפגמים בצוואה שניתנים לערעור, לסתירות מהותיות או לחוסר בהירות בתוכן הצוואה.

עורך דין התנגדות לצוואה מסייע לפעול במקרה של צורך בהליך התנגדות לצוואה, ומתוך ידע והיכרות מעמיקה עם המסמך יכול לאתר ליקויים ובעיות בצוואה יותר בקלות.  

כמה עולה לערוך צוואה אצל עו"ד לצוואות?

מחיר צוואה אצל עורך דין משתנה בהתאם למורכבות הצוואה ואורכה. צוואה בסיסית לרוב נעה מ- 2,000 ₪ ומעלה בממוצע, ועשויה להגיע למחירים גבוהים יותר ככל שמלאכת הצוואה היא מעמיקה יותר.

לסיכום, צוואה הוא מסמך חיוני שחשוב לערוך מבעוד מועד בכדי להימנע מוויכוחים מיותרים ולהבטיח שהנכסים והממון שלכם יעשו את ידם לידיים המתאימות בעת הנכונה.

נכון, לא פשוט להעלות על הדעת מחשבות מעין אלו, אך היערכות למקרים כאלו מראש על ידי הכנה של צוואה המאושרת לפי חוק לא רק מבטיחה שאתם יכולים להיות רגועים ושהנכסים שלכם יחולקו בהתאם לרצון ליבכם, אלא גם שהחלוקה תתבצע ללא עוררין ותשמור על לכידות המשפחה.

הפוסט עו"ד לצוואות הופיע לראשונה ב-עורך דין לדיני משפחה וגירושין - זיו בייטל.

]]>
https://zivbeitel.co.il/attorney-for-wills/feed/ 0
עורך דין לענייני משפחה | עו"ד זיו בייטל https://zivbeitel.co.il/%d7%a2%d7%95%d7%a8%d7%9a-%d7%93%d7%99%d7%9f-%d7%9c%d7%a2%d7%a0%d7%99%d7%99%d7%a0%d7%99-%d7%9e%d7%a9%d7%a4%d7%97%d7%94-%d7%a2%d7%95%d7%93-%d7%96%d7%99%d7%95-%d7%91%d7%99%d7%99%d7%98%d7%9c/ https://zivbeitel.co.il/%d7%a2%d7%95%d7%a8%d7%9a-%d7%93%d7%99%d7%9f-%d7%9c%d7%a2%d7%a0%d7%99%d7%99%d7%a0%d7%99-%d7%9e%d7%a9%d7%a4%d7%97%d7%94-%d7%a2%d7%95%d7%93-%d7%96%d7%99%d7%95-%d7%91%d7%99%d7%99%d7%98%d7%9c/#respond Tue, 14 Apr 2020 10:18:49 +0000 https://zivbeitel.co.il/?p=1252 עורך דין לענייני משפחה עורך דין לענייני משפחה עורך דין לדיני משפחה עוסק בעיקר בתחומי הגירושין, הצוואות והירושות והמעמד האישי של הפרט. עורך דין לענייני משפחה מסייע למשפחות ולאנשים פרטיים למצוא את הצדק תחת הדין ולנווט בין החוקים השונים, בכדי להביא להחלטה הנכונה ביותר עבור הלקוח, בהתאם לצרכים ולרצונות האישיים שלו. במאמר הבא נעבור על …

עורך דין לענייני משפחה | עו"ד זיו בייטל לקריאה »

הפוסט עורך דין לענייני משפחה | עו"ד זיו בייטל הופיע לראשונה ב-עורך דין לדיני משפחה וגירושין - זיו בייטל.

]]>

עורך דין לענייני משפחה

עורך דין לענייני משפחה

עורך דין לדיני משפחה עוסק בעיקר בתחומי הגירושין, הצוואות והירושות והמעמד האישי של הפרט. עורך דין לענייני משפחה מסייע למשפחות ולאנשים פרטיים למצוא את הצדק תחת הדין ולנווט בין החוקים השונים, בכדי להביא להחלטה הנכונה ביותר עבור הלקוח, בהתאם לצרכים ולרצונות האישיים שלו.

במאמר הבא נעבור על התחומים העיקריים בהם עוסק עורך דין משפחה, החשיבות שלהם ואופן ההתנהלות של הליכים אלו. נפתח בדיני ירושות וצוואות, נמשיך לגירושין ונחתום בהסכם הממון.

עורך דין לענייני ירושות

לצערנו, עדיין לא גילינו את מעיין הנעורים ולכן כשמגיעה העת, אדם הולך לעולמו. ולאחר שאדם הולך… נשארים האנשים שאהבו אותו.

לפי חוק הירושה, תשכ"ה-1965, כל אדם שחי או נולד במהלך 300 ימים ממותו של המוריש, יכול לרשת את רכושו.

בהיעדר צוואה, היורשים של הנפטר לפי החוק הם:

 • בני הזוג של המוריש לפי חוק – כל הירושה מועברת באופן מלא לבן הזוג של הנפטר. במידה ולנפטר יש ילדים ביולוגיים או מאומצים, נכדים או שהוריו עדיין בין החיים – חצי מהון הנפטר יחולק לבן הזוג, בעוד שיתר הממון יחולק שווה בשווה בין שאר היורשים.
  במידה ולמוריש אין ילדים או הורים, אך יש סבא וסבתא או אחים, בן הזוג יקבל 2/3 מסך הירושה, בעוד שהיתרה תחולק באופן שווה בין יתר היורשים.
 • ילדיו וצאצאיו של המוריש, הוריו וצאצאיהם. במקרים ואין בנמצא – הורי הוריו (סבא וסבתא) וצאצאיהם.

בהיעדר צוואה, גם אם הדבר ינגוד את רצונותיו של המת, בית המשפט מחויב לפעול בהתאם לחוק הירושה. עורך דין צוואות וירושות תמיד ימליץ להתקין צוואה לפי חוק, שתבטיח כי הונו של המוריש יחולק בהתאם לרצונותיו האישיים לאחר מותו.

עורך דין לענייני צוואות

עורך דין צוואות וירושות הוא עורך דין מתחום המשפחה, המסייע להבטיח כי במידה ולא עלינו אדם הלך לעולמו, הרשומים בצוואתו יקבלו את מלוא הרכוש והכספים שהוא רצה שיקבלו.

צוואה מבטיחה כי כל הממון שהאדם עמל עליו במשך שנים כה רבות לא ילך לחינם, ויגיע אל האנשים שהוא אוהב, בהתאם לדרכים שהוא רוצה. בנוסף, צוואה מאפשרת לאדם להעביר לאנשים שקרובים אליו מסרים אישיים ורגשיים, שיסייעו לו לסגור מעגל בעולם הבא.

אף על פי שכל אדם יכול לנסח צוואה, חיוני לפנות אל עו"ד צוואות וירושות בכדי לוודא כי הצוואה תקינה מבחינת החוק. צוואה שאינה תקינה מבחינת החוק לא בהכרח תכובד על ידי החוק לאחר מותו של האדם, ובעקבות זאת עשויה ליפול לדיני חוק הירושה, בהם נדון בהמשך.

עורכי דין ירושות וצוואות ממליצים לערוך צוואה במיוחד כאשר…

 • המוריש מצוי במערכת יחסים הידועה בחוק כידועה בציבור בלבד ואינו נשוי לבן הזוג שלו
 • המוריש שואף להוריש סכומים ספציפיים או רכוש ספציפי לאנשים שקרובים אליו לאחר מותו
 • יש להסדיר זכויות לשימוש ברכוש של המוריש לאחר שנפטר
 • מדובר בזוג ללא ילדים או גורמים טבעיים לקבלת הירושה שלהם לפי החוק
 • מדובר בבני זוג פרודים או משפחות חד-הוריות
 • מדובר בבני זוג שמצויים בנישואים שניים, כאשר לשניהם יש ילדים

המצבים המתוארים כאן הם רק חלק מהמקרים שעשויים לייצר קושי לחלק את הירושה של המוריש לאחר מותו. יש לציין כי כאשר לא קיימת צוואה מוכנה המאושרת על ידי החוק, המדינה תסתמך על חוק הירושה, תשכ"ה-1965, שמכתיב כי ראשית ההון האישי שלכם יחולק לבני הזוג שלכם ולאחר מכן, לילדיכם בחלקים שווים. פעמים רבות, מצבים כאלו עשויים להוביל לסכסוכים משפחתיים מורכבים ולפגוע משמעותית בשלמות המשפחה.

בכדי שצוואה תקבל תוקף, על עורך דין צוואות וירושות להפקיד את הצוואה תחת רשם לענייני ירושה.

למידע נוסף פנו לאתר הלשכה

עורך דין גירושין

עורך דין לענייני גירושין מסייע ללוות זוגות במהלך תהליך לא פשוט, שפעמים רבות מגיעים אליו בקושי רב ובלב כואב. זהו מצב שבו אחד מבני הזוג או שניהם החליטו כי הם אינם רוצים להמשיך את חיי המשפחה והצוואתיות עוד מסיבה כזו או אחרת, ולכן הם רוצים להיפרד לפי חוקי הדין המדיני ובארצנו, גם הדין הרבני.

החוק מכיר שני הליכי גירושין עיקריים

 

בני זוג עשויים למצוא את עצמם בבית המשפט בעקבות החלטה משותפת להתגרש או החלטה של אחד מבני הזוג להתגרש, למורת רוחו של בן הזוג השני.

גירושין בהסכמה

גירושין בהסכמה הם נוחים ופשוטים יותר עבור בני הזוג והילדים, לכן פעמים רבות עורך דין גירושין מומלץ יציע לכם לנסות ולפתור את הסכסוך דרך מגשר או לחלופין לנסות ולמצוא את עמק השווה יחד, כדי להביא לתהליך נעים ורגוע שלא נושא עמו שנאה או כעס.

חשוב לזכור שבני זוג עם ילדים לרוב ממשיכים לשמור על קשר רציף גם לאחר הגירושין, בכדי לספק לילדיהם את השגרה הנוחה והיציבה ביותר, לכן חשוב לנסות ולשמור על מערכת יחסים ידידותית לכל הפחות, והליכי גירושין בהסכמה הם צעד גדול בכיוון זה.

גירושין שלא בהסכמה

לעומת זאת, גירושין שלא בהסכמה הם מסובכים וארוכים יותר מגירושין בהסכמה. רוב הפעמים שני בני הזוג מוצאים את עצמם בבית המשפט, נלחמים על רכוש ועל משמורת הילדים. כל עורך דין משפחה טוב יספר לכם, שההליכים הללו יעלו לכם הרבה זמן וכסף. בנוסף, ההליכים מאוד קשים מבחינה נפשית עבור כל המשפחה.

במקרים רבים, גירושין שלא בהסכמה מועברים להחלטתו הבלעדית של השופט, והוא זה שייקבע כיצד יחולק רכושם של בני הזוג וכיצד תחולק המשמורת על ילדיהם לפי חוק. במידה ואחד מבני הזוג או שניהם לא יעמדו בצו השופט, באפשרותו של בן הזוג האחר לתבוע אותו שוב בבית המשפט, ובמקרים חריפים בית המשפט יערב גם גורמים מדיניים.

פעמים רבות מומלץ לנסות ולפנות למגשר או לגורם שלישי, כדי למנוע את הכאב ולגבור על הקושי בצורה המתורבתת והמשתלמת ביותר עבור שני הצדדים.

ניסוח חוזה הגירושין מעלה את השאלות הבאות

כאדם שמוכר בתחום, ישנן שאלות שחוזרות ונשנות, ששואלים אותי וכל עורך דין לענייני משפחה. כאשר בני הזוג או אחד מבני הזוג מחליטים כי עליהם להתגרש, ההחלטה קובעת כי שני אנשים בוחרים לפרק את החיים המשותפים שבנו יחד. כיוצא מזה, להחלטה זו ישנן משמעויות גדולות על חייהם של שני בני הזוג, ילדיהם ומשפחותים בכלל.

זאת ועוד, החיים של היום כוללים הרבה יותר מרגשות, ולכן על בני הזוג יהיה להחליט כיצד יחלקו את רכושם, כיצד יחלקו את זמנם עם ילדיהם וכיצד יספקו להם את רמת החיים הטובה והיציבה ביותר.

כל אחת מהשאלות הללו מהווה הליך בפני עצמו. כעת נעמוד על כל אחד ואחד מהם בפירוט.

כיצד יחולק הרכוש בין בני הזוג?

כאמור, בני הזוג צברו רכוש טרם יום נישואיהם ובמהלך נישואיהם המשותפים. כעת, עליהם לקבוע כיצד יחולק כל הרכוש הזה בצורה השווה וההוגנת ביותר.

בית המשפט חוקק חוק בנושא זה, במטרה להבטיח את ההוגנות באופן חלוקת הרכוש. החוק עבר שינוי בשנת 1974, לכן קיימים שני ניסוחים; כאשר הניסוח המיושן יותר חל על זוגות שהתחתנו טרם שנת 1974, בעוד שהניסוח החדש יותר חל על זוגות שנישאו לאחר שנת 1974.

 • טרם 1.1.1974 – הרכוש שנצבר טרם נישואיהם של בני הזוג שב בשלמותו לכל אחד מבני הזוג, כל עוד בן הזוג יכול להוכיח זאת באופן מלא. באותו אופן, בן זוג שקיבל מתנה, ירושה או זיכוי אישי מהמדינה, ייהנה ממנו באופן מלא.
  לעומת זאת, רכוש שנצבר במהלך הנישואין מחולק 50/50 באופן שווה לחלוטין. גם אם אחד מבני הזוג החליט לוותר על החלוקה הזו, הוא יישאר זכאי לו למשך כל חייו ולכן, יוכל לדרוש אותו מבן הזוג לשעבר בכל עת.
 • לאחר 1.1.1974 – בני הזוג שומרים על נכסיהם שצברו טרם יום נישואיהם, ירושות ומתנות לעצמם בדיוק כמו בחוק הקודם. באותו האופן, הרכוש שהצטבר לאורך הנישואין לרוב יחולק אף הוא שווה בשווה. ועם זאת, אם אחד מבני הזוג ויתר על רכוש מסוים, הוא יוכל להתחרט על כך רק עד תום הליך הגירושין או במקרה של מוות של בן זוגו לשעבר. אף יש לציין כי אופן החלוקה של הרכוש שנצבר במהלך הנישואין הוא נושא עיקרי בעת ניסוח הסכמי הגירושין, והחלוקה הסופית אינה בהכרח שווה.

כיצד תחולק המשמורת על הילדים?

הילדים הם בהחלט הנושא הקשה והבעייתי ביותר בעת ניסוח הליכי הגירושין. אחרי הכול, שני ההורים רוצים בטובת הילדים, אך חייבים להתחשב במציאות החיים של ההורה החד-הורי, ובצרכיו של בן הזוג לשעבר, שמעוניין להקדיש לילדים מזמנו ולחנך אותם בעצמו.

מדובר בפשרה מאוד גדולה, שאין לקחת בקלות ראש. ברגע שבו נקבעת המשמורת הנבחרת, מאוד לא פשוט לערער ולשוב חזרה, במיוחד אם בן הזוג השני מתנגד לכך.

משמורת מלאה

עד לשנים האחרונות, רוב הפעמים האם במשפחה הייתה זוכה למשמורת מלאה כלומר, משמורת שבמהלכה האם נמצאת עם הילדים רוב הימים ואחראית לעיקרי החינוך והטיפול בילדים. בניגוד לכך, אב המשפחה רואה את הילדים רק בזמנים ספציפיים שנקבעים מראש, כמו כל סופ"ש שני.

משמורת משותפת

ועם זאת, כיום, רוב ההורים שואפים להיות הרבה יותר מעורבים בחיים ובחינוך של ילדיהם, לכן  בית המשפט המציא את המשמורת המשותפת, המאפשרת לשני בני הזוג להמשיך ולחלק את תפקיד ההורות ביניהם באופן שווה.

משמורת משותפת אינה ניתנת בקלות: בכדי לקבלה, על בני הזוג להוכיח כי קיימת ביניהם מערכת יחסים בריאה, כי הם מסכימים על אופן חינוך הילדים ויכולים לאפשר לעצמם לקחת חלק כה גדול באופן גידול הילדים, תחת מציאות החיים שהם ייכנסו אליה כעת כחד-הוריים.

משמורת יחידה

במקרה ובו אחד מן ההורים אינו מסוגל לטפל בילדים או הורחק על ידי המשפחה או בית המשפט, ניתנת להורה האחר משמורת יחידה, שבמהלכה רק לאחר מההורים יש אחריות מלאה על אופן הגידול, הטיפול והחינוך של הילדים. אם ההורה השני מעורב, עליו לראות את ילדיו תחת השגחה, ובאישור ההורה האחראי בלבד.

 

ככל שהילדים המעורבים בהליך הגירושין בוגרים יותר, כך הם יכולים להביע יותר דעה בנושא ולקבוע היכן ימשיכו לגור ויקבלו את החינוך העיקרי שלהם. רוב הפעמים, כאשר ההורים לא מגיעים להסכמה, ילדים מגיל 10 ומעלה יקבעו היכן ימשיכו לגור בעצמם.

ועם זאת, ההמלצה הרווחת היא לנסות ולא לערב את הילדים במצבים שכאלו, שכן החלטה שכזו עשויה להוביל לניכור הורי ולפגוע במערכת היחסים של הילדים עם ההורה האחר שלהם. בנוסף, החרפה של המצב עשויה לגרום לשופט לקחת את המושכות לידיו ולהכריע בנושא בעצמו, גם אם קביעתו אינה באותו קנה עם הרצונות של הזוג. בכדי למנוע מצבים כאלו, השאיפה של כל עורך דין גירושין מומלץ היא להגיע להסכמה מלאה על המשמורת בין בני הזוג בלבד, ובצורה הנעימה והרגועה ביותר.

הגדרת הסכם ממון וחשיבותו

הסכם ממון הוא מסמך שבני זוג רבים נוהגים לערוך טרם יום הנישואין או במהלך נישואיהם. החוזה הזה הוא מן המסמכים היפים בחוק, משום שהם תורמים שפע יתרונות לזוגות שבוחרים לחתום עליהם:

בני הזוג מכירים האחת את השני טוב יותר

כאשר שני אנשים מחליטים להינשא, הם לא בהכרח מודעים לכל הנושאים שיהיה עליהם להתמודד איתם מיום החתונה ואילך. מסיבה זו, זוגות רבים מוצאים את עצמם מתגרשים כשנה ועד לשלוש שנים של נישואין בלבד.

אין זה פלא, שכן כאשר בני הזוג חושבים על הצעדה אל עבר החופה, הם כלל לא מדמיינים כיצד יגדלו ויחנכו את ילדיהם יחד?! מה יקרה אם העסק שלהם ייכשל או לחלופין, יצליח בצורה מסחררת?! וכיצד יתחלק הממון, במקרה והשניים יחליטו להתגרש?!

לא, הם עם משקפיים ורודות, ולא בריא להיכנס לחיי נישואין, שאמורים להימשך כל החיים, כשחוסר הוודאות הזו מרחפת מעל הקשר.

יש לציין שגם זוגות נשואים עשויים להיתקל בהפתעות גם שנים לאחר שנישאו. נושא גידול הילדים, הופך למשמעותי מאוד בחברה הישראלית: חינוך דתי או חילוני? חינוך פרטי או ממלכתי? חשוב שבני הזוג יישרו קו בנושא זה מבעוד מועד, כך שתגיעה העת המיוחלת, הם יוכלו לתמוך האחת בשני, להתמקד בילדים עצמם וליהנות מהחיים המשפחתיים.

בזכות הסכם ממון איכותי הנערך על ידי עורך דין דיני משפחה , הזוג פותח כל נושא ונושא על בוריו ושם הכול על השולחן: הם לומדים להתפשר אחד עם השנייה ולגלות אם הם באמת מתאימים גם בטווח הארוך.

נכון, לפעמים במהלך הסכם הממון עלולים לצוץ רגשות כאובים, אך בסופו שניכם תרגישו מאוחדים כזוג, ומוכנים יותר מאי-פעם להפוך משניים לאחד. 

בני הזוג יודעים מראש מה קורה במקרה של פרידה

לא עלינו, אך לעיתים מצבים כאלו קורים. במדינה שבה אחוז המתגרשים יחסית גבוה, אי-אפשר לדעת מה יביא עמו המחר, ולעיתים מערכת היחסים נפרמת.

במקרים כאלו, נעים לדעת שהדרך לפרידה לא תהיה קשה או מפרכת, משום שהזוג כבר קבע את התנאים של כל תהליך הגירושין יחד עם עורך דין משפחה כשהאהבה עוד הייתה בשיאה, לכן הסיכויים גבוהים כי כל אחד יקבל בדיוק את מה שמגיע לו, בהתאם לפשרות שנקבעו בהסכם הממון.

כאשר קיימת הסכמה על חלוקה ואופן המשמורת המתועדת בהסכם הממון, בית המשפט ושני בני הזוג מחויבים לעמוד בה. בית המשפט יבטל את השפעתו של הסכם הממון רק במקרים חריגים מאוד, שמעידים על הפרה של תנאים מסוימים שנקבעו בחוזה או בטיבו של החוזה עצמו.

סוגים של הסכמי ממון

 

שני בני זוג שמעוניינים לחתום על הסכם ממון, יכולים לעשות זאת טרם נישואיהם או במהלך נישואיהם. קיימים הבדלים בין הסכם ממון שנערך טרם הנישואין, ובין הסכם ממון שנחתם במהלך הנישואין, לכן נתאר את שני המסמכים הללו בנפרד.

הסכם ממון טרום נישואין

 

עורך דין מומלץ לענייני משפחה יעודד את לקוחותיו לחתום על הסכם ממון טרם יום הנישואין, ועל ידי כך להבטיח כי הם נכנסים לחיי הנישואין בלב שלם ובראש נקי.

הסכם ממון טרם יום הנישואין מתייחס בעיקר לאופן חלוקת הרכוש בין בני הזוג במקרה של פרידה. רכוש זה כולל:

 • אופן החלוקה של רכוש שכל אחד מבני הזוג צבר בנפרד טרם יום הנישואין
 • אופן החלוקה של רכוש שבני הזוג יצברו ביחד או בנפרד במהלך הנישואין
 • אופן חלוקת המזונות והסדר הגירושין במקרה של פרידה
 • אופן ההתנהלות הכלכלי במקרה של מוות של אחד מבני הזוג
 • כל נושא שעולה על רוחכם – הסכם הממון הוא חוזה שנכרת בין שני בני זוג שאוהבים אחד את השנייה, לכן ניתן לקבוע בו את החוקים, ולהוסיף סעיפים שלדעתכם יהפכו את חיי הנישואין שלכם לשלמים יותר

בהסכם ממון טרם יום הנישואין ניתן לכלול מידע בנושא משמורת או אופן החינוך של הילדים. פעמים רבות מומלץ ללכת בדרך זו, משום שהיא תלמד את בני הזוג הרבה על ההסתכלות שלהם על החיים.

עורך דין לדיני משפחה יודע היטב כי הסכם ממון טרם יום הנישואין הוא חוזה מלחיץ, שעלול לעורר נושאים לא פשוטים ולהוביל למחלוקות מגוונות. ועם זאת, באמת שהמטרה העיקרית שלו היא לשמור על כל אחד מבני הזוג, ולהבטיח להם כי הם צועדים ליום החופה עם האדם הנכון.

עורך דין משפחה מיומן לסייע ולפתור את המחלוקות הללו בצורה נעימה ונוחה, תוך הסתכלות על החוק בלבד, ובשאיפה למצוא את עמק השווה.

בתום ניסוח וחתימה על הסכם הממון, עורך דין משפחה יאשר את המסמך על ידי נוטריון או בית המשפט לענייני משפחה. ההמלצה הרווחת היא תמיד להגיש את המסמכים לבית המשפט עצמו, בכדי ששופט יוכל להביע את דעתו על הוגנות ההסכם, ולוודא כי שני בני הזוג יודעים בדיוק על מה הם חותמים ולמה הם מתחייבים. התנהלות שכזו מבטיחה שהסכם הממון אכן יסייע לחזק את מערכת היחסים בין בני הזוג.

הסכם ממון לאחר נישואין

ישנם בני זוג רבים שלא חתמו על הסכם ממון טרם נישואיהם, אך גילו כי הם זקוקים לאחד עם השנים. ישנם גורמים רבים שמביאים זוגות נשואים להחליט לנסח הסכם ממון:

 • שינוי דרסטי במצב הכלכלי – התעשרות פתאומית או לחלופין ירידה מהירה של אחד מבני הזוג מנכסים. במצבים אלו, יתכן מאוד שבן הזוג ה"עשיר" יותר ירצה לשמור על פירות עמליו במקרה של גירושין.
 • שינוי דרסטי במערכת היחסים – אם הנישואין שרדו תקופה לא פשוטה או סכסוך מתמשך, לעיתים בני הזוג עדיין מרגישים שהם זקוקים ל"רשת ביטחון", שתגן עליהם במקרה שבסוף השניים יבחרו להיפרד.
 • אירוע שהתרחש בחייהם של בני הזוג – אירועים קשים בחיים עשויים לפקוח את העיניים ולהביא את אחד מבני הזוג או שניהם להבין כי הסכם ממון יכול להציל את חייהם בעתיד, ולסייע לפתור סופית סוגיות רבות שחיות ונושמות בחיי הנישואין של הזוג דרך קבע.

הסכם ממון במהלך הנישואין זהה להסכם ממון טרם הנישואין מבחינת ניסוח אופן חלוקת הרכוש: יהיה עליכם לשאול את עצמכם את אותן שאלות ולקבוע את אופן החלוקה באופן שווה.

ועם זאת, חיי הנישואין מוסיפים נושאים רבים לשולחן הדיונים:

 • חינוך וגידול הילדים – נושא שעולה דרך קבע במהלך הסכמי ממון לאחר הנישואין. הורים ירצו לקבוע את הערכים שהילדים יקבלו, בתי הספר שבהם יחונכו וכדומה.
 • משמורת על הילדים ואופן חלוקת המזונות – עורך דין מומלץ לענייני משפחה תמיד ימליץ לזוג נשוי לדון בנושא זה כשהם עוד מאושרים ואוהבים אחת את השני, משום שבמהלך גירושין הליכים אלו עשויים להיות מאוד לא נעימים, ולהשפיע לרעה על הילדים.
  הגדרה חלקה של אופן חלוקת המשמורת וכמות המזונות שיקבל ההורה הנבחר מבין השניים, תבטיח שבמקרה והזוג יחליט לבחור בדרך זו, התהליך יהיה פשוט ומהיר יותר.
 • אופן ההתנהלות במקרה חלילה של מוות של אחד מבני הזוג או שניהם.

יש לחתום על הסכם ממון לאחר יום הנישואין בבית המשפט לענייני משפחה בלבד.

עורך דין משפחה מסייע לפתור את מגוון הסוגיות המתוארות כאן ועוד. משום שמדובר בנושאים אישיים ועמוקים, הוא דואג לתהליך עדין ואיטי, ומסייע לכם להגיע להחלטה המשפטית הנכונה ביותר עבורכם.

הפוסט עורך דין לענייני משפחה | עו"ד זיו בייטל הופיע לראשונה ב-עורך דין לדיני משפחה וגירושין - זיו בייטל.

]]>
https://zivbeitel.co.il/%d7%a2%d7%95%d7%a8%d7%9a-%d7%93%d7%99%d7%9f-%d7%9c%d7%a2%d7%a0%d7%99%d7%99%d7%a0%d7%99-%d7%9e%d7%a9%d7%a4%d7%97%d7%94-%d7%a2%d7%95%d7%93-%d7%96%d7%99%d7%95-%d7%91%d7%99%d7%99%d7%98%d7%9c/feed/ 0
עו"ד גירושין בחולון | עו"ד זיו בייטל https://zivbeitel.co.il/%d7%a2%d7%95%d7%a8%d7%9a-%d7%93%d7%99%d7%9f-%d7%92%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%a9%d7%99%d7%9f-%d7%91%d7%97%d7%95%d7%9c%d7%95%d7%9f/ https://zivbeitel.co.il/%d7%a2%d7%95%d7%a8%d7%9a-%d7%93%d7%99%d7%9f-%d7%92%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%a9%d7%99%d7%9f-%d7%91%d7%97%d7%95%d7%9c%d7%95%d7%9f/#respond Sun, 16 Feb 2020 09:16:01 +0000 https://zivbeitel.co.il/?p=893 עו"ד גירושין בחולון עו"ד גירושין בחולון כיצד תבחרו עו"ד גירושין בחולון? אם חיפשתם עו"ד גירושין בחולון וכבר הרצתם חיפוש במנוע החיפוש של גוגל, כרגע, אתם בטח כבר יודעים, כי למרות שפע המידע התיאורטי הרב המצוי ברשת על עו"ד גירושין בחולון, תמיד, תהיה השורה התחתונה אחת – בענייני גירושין מזונות, ובחיפוש אחר עורך דין דיני משפחה, …

עו"ד גירושין בחולון | עו"ד זיו בייטל לקריאה »

הפוסט עו"ד גירושין בחולון | עו"ד זיו בייטל הופיע לראשונה ב-עורך דין לדיני משפחה וגירושין - זיו בייטל.

]]>

עו"ד גירושין בחולון

עו"ד גירושין בחולון

כיצד תבחרו עו"ד גירושין בחולון?
אם חיפשתם עו"ד גירושין בחולון וכבר הרצתם חיפוש במנוע החיפוש של גוגל, כרגע, אתם בטח כבר יודעים, כי למרות שפע המידע התיאורטי הרב המצוי ברשת על עו"ד גירושין בחולון, תמיד, תהיה השורה התחתונה אחת – בענייני גירושין מזונות, ובחיפוש אחר עורך דין דיני משפחה, מיקומו של עורך הדין ומשרדו הוא רק בונוס, הרבה לפני כן, ישנם קריטריונים רבים אחרים אותם יש לבחון לעומק ונתונים אותם כדאי לבדוק. כך שאם אתם מתגרשים בראשון לציון, ייעוץ וליווי של עו"ד גירושין בראשל"צ אינם בהכרח הפתרון הטוב ביותר עבורכם, ותצטרכו להרחיב את החיפוש ולהתמקד בקריטריונים נוספים.

עו"ד גירושין בראשל"צ

בתחומי גירושין מזונות, חשוב מאד כי עורך הדין, יהיה, קודם לכל, עורך דין דיני משפחה. מאחר ותחום המשפטים הוא גדול ורחב, קיימים בו תחומים משפטיים שונים, והתמחויותיהם של עורכי הדין המטפלים בהם אף הן רבות ומגוונות. עורך דין פלילי, למשל, לא יוכל לייצג את עניינכם בהצלחה, כאשר אתם זקורים לשירותי של עו"ד גירושין בראשל"צ או בכל אזור אחר בארץ. לכן, תחום העיסוק של עורך הדין מהווה את הסף המקדים, המסננת הגסה, שדרך מסוננים מרשימתכם כל עורכי הדין שאינם מתאימים לייצג אתכם בעניינכם בערכאות המשפטיות המתאימות וגם מול האדם (או האישה) שממנו/ממנה אתם מתגרשים. עוד תכונות הנדרשות מעורך דין העוסק בתחום דיני המשפחה הן אמפטיה ודיסקרטיות – שתיהן תכונות חיוביות לחיים הפרטיים, אבל בתחום עיסוק זה, הן הופכות לחובה.

עורך דין דיני משפחה

עו"ד זיו בייטל – יחס אישי בצד מקצועיות

עו"ד זיו בייטל הוא עורך דין מנוסה לדיני משפחה, ובמסגרת פעילותו זו, הוא עובד עם גופים גדולים, ובמקביל, הוא מייצג גם את לקוחותיו הפרטיים של המשרד בכל הנוגע לדיני משפחה. ניסיונו המקצועי הרב בתחום, מלווה באמפטיה וברגישות הנדרשת מעורך דין העוסק בענייני משפחה ובענייני גירושין. כך שחיפוש עו"ד גירושין בחולון, אמנם עשוי להניב לכם תוצאות רבות, אולם אף אחת מהן לא תתקרב לבחירה המתאימה עבורכם!
 
 

הפוסט עו"ד גירושין בחולון | עו"ד זיו בייטל הופיע לראשונה ב-עורך דין לדיני משפחה וגירושין - זיו בייטל.

]]>
https://zivbeitel.co.il/%d7%a2%d7%95%d7%a8%d7%9a-%d7%93%d7%99%d7%9f-%d7%92%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%a9%d7%99%d7%9f-%d7%91%d7%97%d7%95%d7%9c%d7%95%d7%9f/feed/ 0
עו"ד הסכם ממון | עו"ד זיו בייטל https://zivbeitel.co.il/%d7%a2%d7%95%d7%93-%d7%94%d7%a1%d7%9b%d7%9d-%d7%9e%d7%9e%d7%95%d7%9f-%d7%a2%d7%95%d7%93-%d7%96%d7%99%d7%95-%d7%91%d7%99%d7%99%d7%98%d7%9c-2/ https://zivbeitel.co.il/%d7%a2%d7%95%d7%93-%d7%94%d7%a1%d7%9b%d7%9d-%d7%9e%d7%9e%d7%95%d7%9f-%d7%a2%d7%95%d7%93-%d7%96%d7%99%d7%95-%d7%91%d7%99%d7%99%d7%98%d7%9c-2/#respond Sun, 16 Feb 2020 09:13:15 +0000 https://zivbeitel.co.il/?p=890 עו"ד הסכם ממון עו"ד הסכם ממון אז נכון שיש כאלו שחושבים כי הסכם ממון פוגע ברומנטיקה, אבל למעשה, במציאות בה כל כך הרבה זוגות בוחרים להתגרש, הסכם ממון יכול לספק לבני זוג אשר מעוניינים להינשא ולהתחיל את חייהם המשותפים, המון שקט נפשי ובטחון, לאורך כל הקשר. בכדי להיות בעל תוקף משפטי, חשוב לשכור את שירותיו של עו"ד …

עו"ד הסכם ממון | עו"ד זיו בייטל לקריאה »

הפוסט עו"ד הסכם ממון | עו"ד זיו בייטל הופיע לראשונה ב-עורך דין לדיני משפחה וגירושין - זיו בייטל.

]]>

עו"ד הסכם ממון

עו"ד הסכם ממון

אז נכון שיש כאלו שחושבים כי הסכם ממון פוגע ברומנטיקה, אבל למעשה, במציאות בה כל כך הרבה זוגות בוחרים להתגרש, הסכם ממון יכול לספק לבני זוג אשר מעוניינים להינשא ולהתחיל את חייהם המשותפים, המון שקט נפשי ובטחון, לאורך כל הקשר.

בכדי להיות בעל תוקף משפטי, חשוב לשכור את שירותיו של עו"ד הסכם ממון, אשר יסייע בעריכת ההסכם – במקרים בהם, אתם מתלבטים בנושא, תוכלו להיעזר בשירות עורך דין פגישות ייעוץ חינם – כאשר בפגישה הראשונה, תוכלו להעלות בפניו שאלות שונות, ולנסות להבין ממנו כמה שיותר פרטים לגבי ההסכם והשלכותיו – אם תשכילו לבחור באותו עו"ד הסכם ממון שהינו בעל ניסיון רב, וידע מקצועי נרחב בתחום זה, תצאו מהפגישה עם מידע מקיף ונרחב בנושא, אשר יאפשר לכם לקבל החלטות מושכלות לגבי ההמשך.

מה קורה במקרה של ידועים בציבור?
הסכם ממון מהווה כאפשרות אשר פתוחה בפני כולם, גם בפני זוגות אשר עומדים להינשא, וגם בפני ידועים בציבור – לצורך כך, ניתן לפנות עו"ד ידועים בציבור שהינו גם עו"ד הסכם ממון – במקרים רבים עורך הדין יציע גם שירותי עורך דין פגישות ייעוץ חינם.

ידועים בציבור, הם בני זוג החיים ביחד, ובמסגרת ההסכם הם מעוניינים להסדיר את מערכת היחסים שלהם – כאשר דבר זה יכול להיעשות באמצעות הסכם ממון או באמצעות הסכם חיים משותפים.

עו"ד ההסכם ממון, יסייע להם ליצור הסכם אשר כולל את כל הסוגיות הרלוונטיות למערכת היחסים שלהם ובין היתר: חלוקת רכוש, מזונות ילדים (במידה והם מתכננים כאלו) ונושאים נוספים.

כאן חשוב לציין שקיים הבדל בין הסכם ממון של זוג נשוי לבין זה של ידועים בציבור, הבא לידי ביטוי בעובדה שבכדי שהסכם זה יהיה כביל משפטית, זוג נשוי חייב לאשר אותו, ואצל ידועים בציבור אין חובה כזו – למרות שרבים מהזוגות הידועים בציבור בוחרים לאשר את ההסכם אצל נוטריון או בבית משפט לענייני משפחה.

אם אתם תרים אחר עו"ד הסכם ממון, עו"ד ידועים בציבור או עורך דין משפחה בני ברק, הגעתם ללא כל ספק לכתובת הנכונה.
עו"ד זיו בייטל מתמחה בתחום דיני משפחה, ומזיק ברשותו ניסיון של שנים רבות, וידע רחב היקף בתחום הסכמי ממון, והסכמי חיים משותפים. 

הפוסט עו"ד הסכם ממון | עו"ד זיו בייטל הופיע לראשונה ב-עורך דין לדיני משפחה וגירושין - זיו בייטל.

]]>
https://zivbeitel.co.il/%d7%a2%d7%95%d7%93-%d7%94%d7%a1%d7%9b%d7%9d-%d7%9e%d7%9e%d7%95%d7%9f-%d7%a2%d7%95%d7%93-%d7%96%d7%99%d7%95-%d7%91%d7%99%d7%99%d7%98%d7%9c-2/feed/ 0
עורך דין דיני משפחה | עו"ד זיו בייטל https://zivbeitel.co.il/%d7%a2%d7%95%d7%93-%d7%9c%d7%93%d7%99%d7%a0%d7%99-%d7%9e%d7%a9%d7%a4%d7%97%d7%94-%d7%a2%d7%95%d7%93-%d7%96%d7%99%d7%95-%d7%91%d7%99%d7%99%d7%98%d7%9c/ https://zivbeitel.co.il/%d7%a2%d7%95%d7%93-%d7%9c%d7%93%d7%99%d7%a0%d7%99-%d7%9e%d7%a9%d7%a4%d7%97%d7%94-%d7%a2%d7%95%d7%93-%d7%96%d7%99%d7%95-%d7%91%d7%99%d7%99%d7%98%d7%9c/#respond Fri, 14 Feb 2020 11:14:08 +0000 https://zivbeitel.co.il/?p=832 עו"ד דיני משפחה עו"ד דיני משפחה עורך דין דיני משפחה עוסק במסגרת תפקידו בנושאים משפטיים מורכבים ומגוונים.ביניהם ענייני גירושין, משמורת, מזונות, ירושות וצוואות, הסכמי הורות משותפת ועוד סוגיות מרתקות הנוגעות אל המסגרת המשפחתית הרחבה. עו"ד משפחה במרכז מומלץ הוא עו"ד זיו בייטל. זיו בעל ותק ומומחיות בניהול של מקרים שונים, במקצועיות, תבונה ורגישות תוך הגנה …

עורך דין דיני משפחה | עו"ד זיו בייטל לקריאה »

הפוסט עורך דין דיני משפחה | עו"ד זיו בייטל הופיע לראשונה ב-עורך דין לדיני משפחה וגירושין - זיו בייטל.

]]>

עו"ד דיני משפחה

עו"ד דיני משפחה

עורך דין דיני משפחה עוסק במסגרת תפקידו בנושאים משפטיים מורכבים ומגוונים.
ביניהם ענייני גירושין, משמורת, מזונות, ירושות וצוואות, הסכמי הורות משותפת ועוד סוגיות מרתקות הנוגעות אל המסגרת המשפחתית הרחבה. עו"ד משפחה במרכז מומלץ הוא עו"ד זיו בייטל. זיו בעל ותק ומומחיות בניהול של מקרים שונים, במקצועיות, תבונה ורגישות תוך הגנה מקסימלית על כלל האינטרסים של לקוחותיו המרוצים.

חשיבות הפנייה אל עו"ד משפחה במרכז או במקום מגוריכם
ככלל, המצבים בהם נדרש סיוע משפטי של עו"ד דיני משפחה, מאופיינים ברגישות גבוהה, נטייה להתנהלות פוגענית ומאבקי כוח. לכן, במצבים אלה נדרש טיפול של גורם שלישי חיצוני, מקצועי, שיודע להתנהל ביעילות מול הצד השני למציאת פתרון מיטבי. וכמובן, תוך קיום האינטרסים של הלקוח ולא להאריך שלא לצורך את ההליכים המשפטיים.
כל זאת, תוך שמירה על טובת הלקוח, תמיכה בו וגילוי רגישות רבה לסיטואציה המשפחתית המורכבת העומדת על הפרק. ומתוך רצון לצמצם את הנזקים העלולים להיגרם לכל הצדדים המעורבים. 
כיצד לבחור עורך דין? – קיימים מגוון פרמטרים היכולים לסייע לכם בעת בחירת עו"ד דיני משפחה. ביניהם, מומחיות במקרה הנדון ומקצועיות, בקיאות במטריה המשפטית. בנוסף לכך ניסיון קודם, המלצות, רושם אישי, התמחות בליטיגציה מול ערכאות המשפט הרלבנטיות וכן הלאה.
בנוסף, יש לוודא שעורך הדין מופיע בלשכת עורכי הדין.
מעבר לפן המקצועי, כדאי לבחור עו"ד משפחה במרכז אליו אתם מתחברים. על מנת שתרגישו בנוח לשתף אותו בפרטי מידע רגישים ואישיים.
ותסמכו עליו שיצליח לטפל בתיק שלכם ביעילות, במהירות, ברגישות מול הצד השני ולהשיג את התוצאה הטובה האפשרית בכפוף לנסיבות.

מיהו עורך הדין לענייני משפחה המתאים למקרה שלי?


חשוב להדגיש: עו"ד דיני משפחה הוא אדם אשר עבר התמחות ייעודית בתחום זה. אשר צבר ידע וניסיון מקצועי בטיפול בסוגיות שונות.
 
יש לציין, כי לא לכל עורך דין אשר עוסק במשפט אזרחי יש את הידע וההכשרה לטפל עבורכם במקרה המשפטי. אלא יש להקפיד לבחור עו"ד דיני משפחה העוסק באופן יומיומי בתחום, שיוכל לייצג אתכם בצורה הטובה ביותר.

המלצה חמה
עו"ד זיו בייטל, עו"ד משפחה במרכז מומחה בתחומו, המעניק ללקוחותיו הרבים שירות משפטי מלא ויסודי. במהירות הנדרשת, תוך מתן דגש על מכלול ההיבטים האישיים, המשפחתיים והפסיכולוגיים הבאים לידי ביטוי בתיקים השונים.
במהלך שנות פעילותו הרבות, טיפל עו"ד זיו בייטל בהצלחה במגוון מקרים. הוא סייע לאנשים רבים למצות את הזכויות המגיעות להם מכוח החוק מול הערכאות המשפטיות המתאימות. אם הנכם מחפשים עו"ד דיני משפחה מקצועי, מסור ואיכותי – פנו כעת ולא תתחרטו.

עו"ד משפחה במרכז

הפוסט עורך דין דיני משפחה | עו"ד זיו בייטל הופיע לראשונה ב-עורך דין לדיני משפחה וגירושין - זיו בייטל.

]]>
https://zivbeitel.co.il/%d7%a2%d7%95%d7%93-%d7%9c%d7%93%d7%99%d7%a0%d7%99-%d7%9e%d7%a9%d7%a4%d7%97%d7%94-%d7%a2%d7%95%d7%93-%d7%96%d7%99%d7%95-%d7%91%d7%99%d7%99%d7%98%d7%9c/feed/ 0
עו"ד למשפחה | עו"ד זיו בייטל https://zivbeitel.co.il/%d7%a2%d7%95%d7%93-%d7%9c%d7%9e%d7%a9%d7%a4%d7%97%d7%94-%d7%a2%d7%95%d7%93-%d7%96%d7%99%d7%95-%d7%91%d7%99%d7%99%d7%98%d7%9c/ https://zivbeitel.co.il/%d7%a2%d7%95%d7%93-%d7%9c%d7%9e%d7%a9%d7%a4%d7%97%d7%94-%d7%a2%d7%95%d7%93-%d7%96%d7%99%d7%95-%d7%91%d7%99%d7%99%d7%98%d7%9c/#respond Fri, 14 Feb 2020 11:10:12 +0000 https://zivbeitel.co.il/?p=836 עו"ד למשפחה עו"ד למשפחה עו"ד משפחה הוא דמות מרכזית וחשובה מאוד בעת טיפול במגוון סיטואציות רגישות הנוגעות אל התא המשפחתי. מדובר במקרים כגון סכסוכי ירושה וצוואה, ניהול עזבונות, עריכת הסכמי ממון, ניהול תיקי גירושין, אלימות במשפחה, מזונות, משמורת ילדים, ידועים בציבור, הסכמי שלום בית וכן הלאה. במידה שנקלעתם לסוגיה משפחתית כל שהיא, מומלץ לפנות מיד …

עו"ד למשפחה | עו"ד זיו בייטל לקריאה »

הפוסט עו"ד למשפחה | עו"ד זיו בייטל הופיע לראשונה ב-עורך דין לדיני משפחה וגירושין - זיו בייטל.

]]>

עו"ד למשפחה

עו"ד למשפחה

עו"ד משפחה הוא דמות מרכזית וחשובה מאוד בעת טיפול במגוון סיטואציות רגישות הנוגעות אל התא המשפחתי. מדובר במקרים כגון סכסוכי ירושה וצוואה, ניהול עזבונות, עריכת הסכמי ממון, ניהול תיקי גירושין, אלימות במשפחה, מזונות, משמורת ילדים, ידועים בציבור, הסכמי שלום בית וכן הלאה. במידה שנקלעתם לסוגיה משפחתית כל שהיא, מומלץ לפנות מיד להתייעצות עם עו"ד משפחה מומחה. עו"ד לענייני משפחה מוביל בתחומו הוא עו"ד זיו בייטל, לו ניסיון רב שנים בייצוג וטיפול משפטי מוצלח של תיקים רבים בתחום דיני משפחה. 

עו"ד לענייני משפחה

במה מטפל עו"ד לענייני משפחה? – תחום דיני משפחה שייך לענף המשפט האזרחי והוא מסדיר את מערכת הדינים האישיים של אזרחי המדינה לרבות נושאי נישואין וגירושין, אימוץ, ירושה, אפוטרופסות, פונדקאות ועוד. מדובר בתחום יוצא דופן, המשלב בין מערכת משפט אזרחית לבין השיטה הדתית-הלכתית. מכאן, נדרשת מקצועיות ומומחיות של עו"ד משפחה העוסק בתחום זה לרבות שליטה מלאה בסדרי הדין הדתי והאזרחי.

תפקידו של עורך הדין

במסגרת עיסוקו נדרש עו"ד לענייני משפחה לגלות בקיאות בשיטת המשפט האזרחית והדתית וכן לייצג את לקוחותיו בפועל מול שתי ערכאות משפטיות – בית המשפט לענייני משפחה ובית הדין הרבני. כך לדוגמה, בעת ניהול תיקי גירושין לגביהם יש לשתי הערכאות סמכות מקבילה לגבי מזונות אישה וילדים, משמורת, חלוקת רכוש, הסדרי ראייה.
בפן האישי, נדרש עו"ד משפחה להיות בעל יכולת הקשבה והכלה, להיות סבלני ותומך בכדי ליצור מערכת יחסי אמון וקרבה עם הלקוח ולעבוד יחד איתו בשיתוף פעולה מרבי. זאת, על מנת לסייע לו לעבור בצורה קלה יותר את ההתמודדות המורכבת בעת מקרים רגישים ולהשיג את התוצאה המשפטית הטובה ביותר עבור הלקוח ובני משפחתו.

לסיכום
דיני משפחה הוא אחד מתחומי המשפט המורכבים ביותר במשפט הישראלי, הדורש מכל עו"ד משפחה העוסק בו, להפגין מיומנות, מקצועיות ובקיאות בחקיקה ובהלכות הפסיקה לצד מתן יחס אדיב ורגיש ללקוחות המצויים במצבים אישיים ומשפחתיים לא קלים בלשון המעטה.

מכאן, בחירת עו"ד משפחה היא החלטה מהותית שיכולה להשפיע רבות על התוצאה הסופית של המקרה הספציפי ולהשליך באופן אישי נרחב על עתידכם. לכן, אם הנכם זקוקים לטיפול משפטי של עו"ד לענייני משפחה, אל תהססו ופנו מיד אל עו"ד זיו בייטל, המתמחה בענייני גירושין, משמורת ילדים, מזונות, הסכמי ממוןידועים בציבור, ירושות צוואות ונושאים נוספים, אשר ישמח להעניק לכם את הטיפול המקצועי ביותר על פי נסיבות המקרה לגופו.
 
 

הפוסט עו"ד למשפחה | עו"ד זיו בייטל הופיע לראשונה ב-עורך דין לדיני משפחה וגירושין - זיו בייטל.

]]>
https://zivbeitel.co.il/%d7%a2%d7%95%d7%93-%d7%9c%d7%9e%d7%a9%d7%a4%d7%97%d7%94-%d7%a2%d7%95%d7%93-%d7%96%d7%99%d7%95-%d7%91%d7%99%d7%99%d7%98%d7%9c/feed/ 0
עו"ד לגירושין | עו"ד זיו בייטל https://zivbeitel.co.il/%d7%a2%d7%95%d7%93-%d7%9c%d7%92%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%a9%d7%99%d7%9f-%d7%a2%d7%95%d7%93-%d7%96%d7%99%d7%95-%d7%91%d7%99%d7%99%d7%98%d7%9c/ https://zivbeitel.co.il/%d7%a2%d7%95%d7%93-%d7%9c%d7%92%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%a9%d7%99%d7%9f-%d7%a2%d7%95%d7%93-%d7%96%d7%99%d7%95-%d7%91%d7%99%d7%99%d7%98%d7%9c/#respond Fri, 14 Feb 2020 11:08:19 +0000 https://zivbeitel.co.il/?p=833 עו"ד לגירושין עו"ד לגירושין ככלל, הליכי גירושין אינם דבר פשוט לבני הזוג שהחליטו להתגרש ואם ישנם ילדים בתמונה, והוא משפיע גם על המשפחה הקרובה והחברים. ההחלטה להתגרש משבשת לפתע את שגרת החיים ומשפיעה מבחינה נפשית, רגשית וכלכלית על הצדדים, שמוצאים את עצמם בסיטואציה מורכבת ופגיעה. עו"ד גירושין וכן עו"ד מזונות מתחום דיני המשפחה המנהלים את …

עו"ד לגירושין | עו"ד זיו בייטל לקריאה »

הפוסט עו"ד לגירושין | עו"ד זיו בייטל הופיע לראשונה ב-עורך דין לדיני משפחה וגירושין - זיו בייטל.

]]>

עו"ד לגירושין

עו"ד לגירושין

ככלל, הליכי גירושין אינם דבר פשוט לבני הזוג שהחליטו להתגרש ואם ישנם ילדים בתמונה, והוא משפיע גם על המשפחה הקרובה והחברים. ההחלטה להתגרש משבשת לפתע את שגרת החיים ומשפיעה מבחינה נפשית, רגשית וכלכלית על הצדדים, שמוצאים את עצמם בסיטואציה מורכבת ופגיעה. עו"ד גירושין וכן עו"ד מזונות מתחום דיני המשפחה המנהלים את הליך הגירושין מצויים במצב מורכב מבחינה משפטית, אישית ורגשית ועליהם לבחון את נסיבות המקרה גופן ולפעול במקצועיות יתרה תוך הפעלת שיקול דעת כיצד לפעול. 

עו"ד למזונות

חשיבות הייעוץ המשפטי על ידי עו"ד מזונות מהתחום – בני זוג שקיבלו את ההחלטה להתגרש או שנמצאים כבר בתחילת ההליך, מומלץ שיבחרו עו"ד גירושין או עו"ד מזונות שיטפל כראוי בניהול כלל השלבים והנושאים הנלווים לגירושין. יתרה מכך, פנייה לקבלת ייעוץ מקצועי איכותי, יכולה פעמים רבות לקצר את משך ההליכים ולסיים את הגירושין בצורה נעימה, חברית ואנושית, בכפוף לנסיבות המקרה. עו"ד זיו בייטל, עו"ד גירושין וכן עו"ד מזונות המחזיק בניסיון מקצועי עשיר בתחום דיני משפחה ומעמד אישי, ושם לנגד עיניו תמיד את טובת הלקוחות ומתן שירות משפטי ואנושי ברמה הגבוהה ביותר.
אין להמעיט בחשיבות הניכרת שיש לקבלת סיוע מאת עו"ד גירושין מקצועי ומיומן בתחום דיני משפחה. שלב ההדרכה, הייעוץ האישי וההכוונה המקדימה, נחוצים על מנת להתכונן בצורה אידיאלית לכל שלבי הגירושין, לבנות אסטרטגיית פעולה ובכך להבטיח את הצלחת הטיפול ואי גרימת נזקים מיותרים. עו"ד גירושין מתמחה מעצם תפקידו בליטיגציה בערכאות המשפטיות השונות ויעשה כל שביכולתו על מנת לייצג אתכם נאמנה ולהשיג עבורכם את התוצאה המיוחלת. כאשר אתם נפגשים עם עורך הדין, הוא יוכל להסביר לכם בשפה פשוטה וברורה את כל הפרטים והמושגים שתשמעו לאורך הדרך שכדאי שתהיו מעורים בהם.

איך לדעת במי לבחור?
כאמור, ההחלטה באיזה עו"ד גירושין לבחור היא קריטית לגבי המשך ניהול ההליך, סיכויי הצלחתו ושמירה על האינטרסים והזכויות של הצדדים המעורבים. מאחר ומדובר בהליך משפטי סבוך, המשלב בתוכו מגוון סוגיות משפטיות בהן יש לטפל באופן רציני, מסור ומקצועי, כדאי לבחון לעומק את עורך הדין הנבחר. זאת, על פי פרמטרים דוגמת בקיאות וידע בחומר המשפטי לרבות חקיקה ופסיקה, ניסיון מקצועי, כימיה אישית, גישה לניהול התיק, רגישות, חדות מחשבה, הבנה וכמובן העלות הכלכלית. עו"ד זיו בייטל מוביל בתחום, בעל ניסיון מקצועי עשיר בטיפול מוצלח במקרים רבים, תוך הקפדה על טובת הלקוח ועבודה משותפת עמו. 

 
 

עו"ד לגירושין במרכז

נושא הגירושין בארץ נחשב לתחום משפטי סבוך, המצריך ניסיון וידע מעמיק של עו"ד גירושין במרכז או עו"ד גירושין באיזור אחר, המומחה לדיני משפחה. זאת, לאור המצב החוקי הנוהג הקובע כי בני זוג יהודים חייבים להתגרש בבית הדין הרבני על פי הדין הדתי, גם במידה שנישאו במסגרת אזרחית. מערכת המשפט מורכבת משתי ערכאות שיפוטיות מקבילות, מה שיוצר פעמים רבות בלבול ומתח אצל זוגות המחליטים להתגרש לגבי אופן ניהול ההליך המשפטי וגורם למירוץ סמכויות ביניהן.

לפיכך, מומלץ לכל זוג אשר מעוניין להתגרש, לפנות בהקדם האפשרי אל עו"ד זיו בייטל, עו"ד גירושין במרכז הארץ, לקבלת סיוע והכוונה יסודיים בכל הנוגע לניהול מיטבי של ההליך. חשוב לציין, כי אין הכרח בקיום הליך משפטי וכי בפני הצדדים עומדת האפשרות להסדיר את ענייני הגירושין בהסכמה באמצעות עו"ד גירושין וניסוח הסכם גירושין מפורט המסדיר את כל ההיבטים הנלווים. 

עו"ד גירושין

ניהול ההליך רק באמצעות עו"ד גירושין – עו"ד גירושין במרכז או במקום אחר, העוסק באופן שוטף בתחום, יודע כי הליך גירושין הוא מונח הכולל הליכים משפטיים דוגמת ניהול תביעת הגירושין והנושאים הכרוכים – חלוקת הרכוש המשותף, הסדרת משמורת על הילדים, הסדרת דמי המזונות בהם נושא האב עבור כלכלת הילדים. מדובר בהליכים שונים, בהם ניתן לדון גם בנפרד כאשר בית המשפט לענייני משפחה רשאי לדון בהם מכוח סמכות מקבילה לבית הדין הרבני. אולם, את תביעת הגירושין יש להגיש לבית הדין הרבני, שהוא הסמכות הבלעדית להחליט בענייני גירושין ונישואין בישראל.

חשיבות הפנייה לעורך דין
הליכי גירושין הנחשבים כתביעה אזרחית רגילה, מתגלים כבעלי מורכבות משפטית, אישית ורגשית עבור הצדדים וגורמים לא פעם קושי וכאב גדולים לכל בני המשפחה. לכן, פנייה אל עו"ד גירושין במרכז בשלבים הראשונים היא צעד נבון והכרחי. עו"ד גירושין במרכז הוא בעל מיומנות ומומחיות יכול להקל באופן ניכר על ניהול ההליכים, למנוע סכסוכים ומאבקים מיותרים, ללבן את אי ההסכמות ולייצר הסכם משפטי בעל חשיבות.

למי כדאי לפנות?
עו"ד זיו בייטל, עו"ד גירושין במרכז מנוסה המתמחה בדיני משפחה, מעניק שירות משפטי אדיב ומקצועי בעת הליכי גירושין, לרבות תכנון והמלצה על דרך הפעולה הטובה ביותר נגד הצד השני, הקשבה ומענה על כל הפרטים או השאלות שאינם ברורים, טיפול בהליכים נלווים כגון משמורת על הילדים, מזונות אישה, עריכה וניסוח הסכמים שונים ביניהם הסכם גירושין, הסכם ממון, הסכם שלום בית ועוד. 

 

עורך דין גירושין במרכז - זיו בייטל נחלץ לעזרתכם

ההחלטה להתגרש היא החלטה מורכבת, אשר לצידה, עומדות עוד שורה ארוכה של החלטות מורכבות נוספות, שהינן בעלות השפעה רבה על עתידם של כל אחד מבני הזוג ושל ילדיהם.

מהסיבה הזאת, זוגות רבים אשר מקבלים את ההחלטה להתגרש, פונים כבר בשלב מוקדם בהליך קבלת ההחלטה אל עורך דין גירושים במרכז, או באזור מגוריהם, כאשר הפנייה יכולה להתבצע על ידי כל בן זוג בנפרד, או כפנייה משותפת.

מעורבות של עורך דין גירושים במרכז, כבר בשלב מקדים של התהליך, יכולה למנוע במקרים רבים, מצבים של אי הסכמות, אשר יתפתחו לסכסוכים – מה שיכול להוביל בסופו של דבר למאבק משפטי בין שנים.

כמובן, כי עורך דין גירושים במרכז, אמור לדאוג שמלוא האינטרסים של הלקוח יישמרו בתהליך הגירושים, לייעץ וללוות אותו בכל שלב ובכל החלטה, ובמידת הצורך גם לייצג אותו בבית המשפט לענייני משפחה, או בבית הדין הרבני.

טיפול בכל סוגיה
במידה וזוגות אשר מצויים בהליכי גירושים, לא חתמו על הסכם ממון דרך עו"ד הסכמי ממון, הם אמורים להגיע להסכם בנושאים מהותיים שונים ובין היתר: אופן חלוקת הרכוש המשותף, משמורת על הילדים, הסדרי ראייה, דמי מזונות ועוד..
בעוד שישנם זוגות אשר מצליחים להגיע להסכמה ביניהם לגבי רוב הנושאים – אחרים, אשר מתקשים לגבש הסכמה בחלק מהנושאים או בכולם, מגיעים בסופו של דבר לבית משפט – שם תפקידו של אותו עורך דין גירושים במרכז, יהיה לייצג את הלקוח שלו.

חשוב לציין, כי במקרים מסוימים עורך דין גירושים במרכז, נדרש להיכנס לתמונה, גם אחרי שהליך הגירושים הסתיים  – לדוגמא, במקרים בהם האישה זקוקה לשירותיו של עו"ד הגדלת מזונות, בעקבות שינוי נסיבות שקרה לאחר הגירושים ובמקרים נוספים רבים – כפי שהזכרנו, ההחלטות שהתקבלו בגירושים יכולות להיות בעלות השפעה לכל החיים.

עורכי דין ברחובות
אם אתם מחפשים עורכי דין ברחובות, הן לצורך ליווי וייצוג בהליך גירושים, הן בגלל הצורך בשירותי עו"ד הסכמי ממון, והן כיוון שאתם תרים אחר עו"ד הגדלת מזונות – עו"ד זיו בייטל, בעל מעל 23 שנות נסיון בייצוג תיקי גירושין, יהווה כאיש המקצוע אותו אתם מחפשים.  

הפוסט עו"ד לגירושין | עו"ד זיו בייטל הופיע לראשונה ב-עורך דין לדיני משפחה וגירושין - זיו בייטל.

]]>
https://zivbeitel.co.il/%d7%a2%d7%95%d7%93-%d7%9c%d7%92%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%a9%d7%99%d7%9f-%d7%a2%d7%95%d7%93-%d7%96%d7%99%d7%95-%d7%91%d7%99%d7%99%d7%98%d7%9c/feed/ 0
עו"ד למשמורת משותפת | עו"ד זיו בייטל https://zivbeitel.co.il/%d7%a2%d7%95%d7%93-%d7%9c%d7%9e%d7%a9%d7%9e%d7%95%d7%a8%d7%aa-%d7%9e%d7%a9%d7%95%d7%aa%d7%a4%d7%aa-%d7%a2%d7%95%d7%93-%d7%96%d7%99%d7%95-%d7%91%d7%99%d7%99%d7%98%d7%9c/ https://zivbeitel.co.il/%d7%a2%d7%95%d7%93-%d7%9c%d7%9e%d7%a9%d7%9e%d7%95%d7%a8%d7%aa-%d7%9e%d7%a9%d7%95%d7%aa%d7%a4%d7%aa-%d7%a2%d7%95%d7%93-%d7%96%d7%99%d7%95-%d7%91%d7%99%d7%99%d7%98%d7%9c/#respond Fri, 14 Feb 2020 11:06:11 +0000 https://zivbeitel.co.il/?p=829 עו"ד למשמורת משותפת עו"ד למשמורת משותפת עו"ד משמורת משותפת מתמחה בתחום דיני משפחה ומטפל במקרים בהם כתוצאה מפירוק התא המשפחתי, יש לקבוע הסדרי ראייה בנוגע לילדים. החקיקה אינה מתייחסת למעמד של ההורה המשמורן ביחס לילדים אלא לאופן התנהלותו לגביהם ורמת המעורבות והאחריות שלו בניהול שגרת יומם השוטפת – הענקת טיפול מסור כשהם חולים, החלטה באילו …

עו"ד למשמורת משותפת | עו"ד זיו בייטל לקריאה »

הפוסט עו"ד למשמורת משותפת | עו"ד זיו בייטל הופיע לראשונה ב-עורך דין לדיני משפחה וגירושין - זיו בייטל.

]]>

עו"ד למשמורת משותפת

עו"ד למשמורת משותפת

עו"ד משמורת משותפת מתמחה בתחום דיני משפחה ומטפל במקרים בהם כתוצאה מפירוק התא המשפחתי, יש לקבוע הסדרי ראייה בנוגע לילדים. החקיקה אינה מתייחסת למעמד של ההורה המשמורן ביחס לילדים אלא לאופן התנהלותו לגביהם ורמת המעורבות והאחריות שלו בניהול שגרת יומם השוטפת – הענקת טיפול מסור כשהם חולים, החלטה באילו חוגים ופעילויות ישתתפו, הגעה לאסיפת הורים, עריכת קניות ועוד.
עו"ד משמורת משותפת בעל ניסיון, בקיא בכך שמשמורת משותפת מחלקת את האחריות על גידול הילדים באופן שווה בין שני ההורים. לאחר התייעצות עם עו"ד משמורת משותפת ניתן לערוך הסדר ראייה מפורט הקובע כי הילדים יגורו פיזית בביתו של כל הורה בין שלוש לארבע פעמים במהלך השבוע, כך ששגרת חייהם ויומם נעשית בפועל בשני בתים שונים.

עו"ד מזונות ומשמורת משותפת

מתי לפנות אל עו"ד מזונות ומשמורת משותפת? עורך הדין הוא דמות מפתח בעיצוב והתווית תנאי הסדרי הראייה ויש לפנות לקבלת ייעוץ משפטי וסיוע בשלב מוקדם, על מנת שלא להיגרר לניהול הליכים משפטיים מיותרים ולבזבז אנרגיה, זמן וכסף. עו"ד זיו בייטל, עו"ד מזונות ומשמורת משותפת מומחה, שיוכל לתרום לכם מניסיונו המקצועי רב השנים בטיפול במקרים כגון אלה.
שינוי בתחום
בשנים באחרונות בעת ניהול תיקי גירושין, המשמורת על הילדים ניתנה באופן כמעט אוטומטי לאם. כיום, נעשה שינוי חשוב ומשמעותי בכל הנושא של משמורת משותפת. זאת, בשל רצון האבות לקחת חלק פעיל מלא ושוויוני בגידול הילדים, שיעוגן באופן חוקי במסגרת הסכם שנעשה על ידי עו"ד משמורת משותפת. את השינוי הוביל הליך חברתי אשר קיבל חיזוק ותמיכה על ידי הליך חקיקתי.
בעת ניהול של הליך גירושין בו מעורבים ילדים, מומלץ לבני הזוג להתנהל בצורה מכבדת ורגישה על מנת שלא לפגוע בילדים יותר. ההמלצה היא לפנות לקבלת ייעוץ משפטי והכוונה מאת עו"ד משמורת משותפת אשר יידע לבחון את כלל הגורמים בצורה אובייקטיבית ללא אמוציות ושיקולי אגו.

לסיכום
אם אתם נמצאים בסיטואציה של גירושין וקביעת משמורת על הילדים או עומדים להיכנס למצב כזה, מומלץ שתפנו בהקדם אל עו"ד זיו בייטל, עו"ד מזונות ומשמורת משותפת, אשר ישמח לסייע לכם במציאת הפתרון האידיאלי בנסיבות המקרה.
מדובר בסוגיה הדורשת רגישות מרבית ועדיף לנסות להגיע להסדר ללא צורך בפנייה לערכאות המשפטיות. עו"ד משמורת משותפת מקצועי ומיומן, יוכל לייעץ ולסייע לכם להגיע להסדר השם במרכז את טובת הילדים, לאחר בחינת מכלול השיקולים וראיית הנתונים והעובדות בשטח.

הפוסט עו"ד למשמורת משותפת | עו"ד זיו בייטל הופיע לראשונה ב-עורך דין לדיני משפחה וגירושין - זיו בייטל.

]]>
https://zivbeitel.co.il/%d7%a2%d7%95%d7%93-%d7%9c%d7%9e%d7%a9%d7%9e%d7%95%d7%a8%d7%aa-%d7%9e%d7%a9%d7%95%d7%aa%d7%a4%d7%aa-%d7%a2%d7%95%d7%93-%d7%96%d7%99%d7%95-%d7%91%d7%99%d7%99%d7%98%d7%9c/feed/ 0
עו"ד לגירושין בפתח תקווה | עו"ד זיו בייטל https://zivbeitel.co.il/%d7%a2%d7%95%d7%93-%d7%9c%d7%92%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%a9%d7%99%d7%9f-%d7%91%d7%a4%d7%aa%d7%97-%d7%aa%d7%a7%d7%95%d7%95%d7%94-%d7%a2%d7%95%d7%93-%d7%96%d7%99%d7%95-%d7%91%d7%99%d7%99%d7%98%d7%9c/ https://zivbeitel.co.il/%d7%a2%d7%95%d7%93-%d7%9c%d7%92%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%a9%d7%99%d7%9f-%d7%91%d7%a4%d7%aa%d7%97-%d7%aa%d7%a7%d7%95%d7%95%d7%94-%d7%a2%d7%95%d7%93-%d7%96%d7%99%d7%95-%d7%91%d7%99%d7%99%d7%98%d7%9c/#respond Fri, 14 Feb 2020 11:02:52 +0000 https://zivbeitel.co.il/?p=825 עו"ד לגירושין בפתח תקווה עו"ד לגירושין בפתח תקווה כיצד תמצאו עו"ד גירושין בפתח תקווה?ברור כי שירותיו של עו"ד גירושין בפתח תקווה נחוצים לא פחות מליווי וייעוץ של עו"ד גירושין בתל אביב, אבל, בעוד שלצידם של המתגרשים התל אביביים עומד יתרון הגודל (עיר גדולה יותר פירושה תושבים רבים יותר, ומכאן גם אחוז עורכי דין גבוה יותר), …

עו"ד לגירושין בפתח תקווה | עו"ד זיו בייטל לקריאה »

הפוסט עו"ד לגירושין בפתח תקווה | עו"ד זיו בייטל הופיע לראשונה ב-עורך דין לדיני משפחה וגירושין - זיו בייטל.

]]>

עו"ד לגירושין בפתח תקווה

עו"ד לגירושין בפתח תקווה

כיצד תמצאו עו"ד גירושין בפתח תקווה?
ברור כי שירותיו של עו"ד גירושין בפתח תקווה נחוצים לא פחות מליווי וייעוץ של עו"ד גירושין בתל אביב, אבל, בעוד שלצידם של המתגרשים התל אביביים עומד יתרון הגודל (עיר גדולה יותר פירושה תושבים רבים יותר, ומכאן גם אחוז עורכי דין גבוה יותר), לצידן של פתח תקווה וערים קטנות יותר אחרות, עומדים קריטריונים אחרים בבחירת עורך דין להסכם גירושין או עורך דין שילווה אותם בעת הליך גירושין בהסכמה. אולם, בדומה לעורכי דין אחרים לגירושין ברחבי הארץ, גם עו"ד גירושין בפתח תקווה יעמיד לרשות לקוחותיו את הניסיון שרכש במהלך שנות פעילותו, את כישוריו ואת הידע המקצועי שלו – כל אלה, כדי לאפשר ללקוחותיו לצאת בנזקים מצומצמים ככל שניתן, מתקופה דואבת ורבת תהפוכות זו.

עו"ד גירושין בתל אביב

 
 למרות קיומם של הליכים כמו הליך גירושין בהסכמה, גירושים עלולים להפוך למכוערים ועקובים מדם, במידה כזו שגם עורך דין להסכם גירושין לא יצליח לפתור את כל הבעיות, מבלי שהצדדים יינזקו ברמה זו או אחרת. לעומת זאת, עו"ד גירושין בתל אביב, עו"ד גירושין בפתח תקווה (או, לצורך העניין, כל עורך דין גירושין אחר ברחבי הארץ) אשר מתמחה במקרי גירושים ובמה שנלווה להם, גם אם לא יוכל להחזיר את הגלגל לאחור ולמנוע לגמרי את הנזק לצדדים ולילדיהם הנקרעים ביניהם, יוכל לסייע להם, לכל הפחות, לצמצם את הנזקים, עוגמת הנפש והצלקות הנפשיות.

עורך דין להסכם גירושין

במצב גירושין, הדבר החשוב ביותר לכל אחד מהצדדים (ולעיתים גם לשניהם יחד) הוא התחושה שהם אינם לבד במערכה, מול בן הזוג, מול הרשויות, מול הביורוקרטיה, מול הפחד מהלא מוכר. בשל ניסיונו המקצועי, מודע עו"ד זיו בייטל לתהליכים ולרגישויות השונות אותם עוברים אנשים בהליכי גירושיהם, ובצד הידע הרב שלו וניסיונו המקצועי, הוא מלווה אותם ביחס אישי וחם, ברגישות ובאמפטיה, שמקלים עליהם בתקופה שהיא, אולי, המורכבת והמבלבלת ביותר בחייהם.
 
 
 

הפוסט עו"ד לגירושין בפתח תקווה | עו"ד זיו בייטל הופיע לראשונה ב-עורך דין לדיני משפחה וגירושין - זיו בייטל.

]]>
https://zivbeitel.co.il/%d7%a2%d7%95%d7%93-%d7%9c%d7%92%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%a9%d7%99%d7%9f-%d7%91%d7%a4%d7%aa%d7%97-%d7%aa%d7%a7%d7%95%d7%95%d7%94-%d7%a2%d7%95%d7%93-%d7%96%d7%99%d7%95-%d7%91%d7%99%d7%99%d7%98%d7%9c/feed/ 0
עורך דין לענייני מזונות ומשמורת משותפת | עו"ד זיו בייטל https://zivbeitel.co.il/%d7%a2%d7%95%d7%a8%d7%9a-%d7%93%d7%99%d7%9f-%d7%9e%d7%96%d7%95%d7%a0%d7%95%d7%aa-%d7%95%d7%9e%d7%a9%d7%9e%d7%95%d7%a8%d7%aa-%d7%9e%d7%a9%d7%95%d7%aa%d7%a4%d7%aa-%d7%a2%d7%95%d7%93-%d7%96%d7%99/ https://zivbeitel.co.il/%d7%a2%d7%95%d7%a8%d7%9a-%d7%93%d7%99%d7%9f-%d7%9e%d7%96%d7%95%d7%a0%d7%95%d7%aa-%d7%95%d7%9e%d7%a9%d7%9e%d7%95%d7%a8%d7%aa-%d7%9e%d7%a9%d7%95%d7%aa%d7%a4%d7%aa-%d7%a2%d7%95%d7%93-%d7%96%d7%99/#respond Fri, 14 Feb 2020 10:57:01 +0000 https://zivbeitel.co.il/?p=820 עורך דין לענייני מזונות ומשמורת משותפת עורך דין לענייני מזונות ומשמורת משותפת עורך דין מזונות ומשמורת משותפת – העידן החדש של הגירושין כידוע, תשלומי מזונות בגירושים נחשבים לסלע המחלוקת הרצינית ביותר בין בני הזוג המתגרשים, וזאת, מאחר וכאן, ברכיב זה בהסכם הגירושים, מצויה פרצה אותה יכולים לנצל בני זוג אשר מחפשים את הדרך לנקום ולמרר את …

עורך דין לענייני מזונות ומשמורת משותפת | עו"ד זיו בייטל לקריאה »

הפוסט עורך דין לענייני מזונות ומשמורת משותפת | עו"ד זיו בייטל הופיע לראשונה ב-עורך דין לדיני משפחה וגירושין - זיו בייטל.

]]>

עורך דין לענייני מזונות ומשמורת משותפת

עורך דין לענייני מזונות ומשמורת משותפת

עורך דין מזונות ומשמורת משותפת – העידן החדש של הגירושין
כידוע, תשלומי מזונות בגירושים נחשבים לסלע המחלוקת הרצינית ביותר בין בני הזוג המתגרשים, וזאת, מאחר וכאן, ברכיב זה בהסכם הגירושים, מצויה פרצה אותה יכולים לנצל בני זוג אשר מחפשים את הדרך לנקום ולמרר את חיי בני הזוג השני, כאשר הילדים נמצאים בחזקתו הבלעדית עם הסדרי ראיה. בניגוד לתשלום מזונות ילדים, תשלום מזונות אישה לאחר גירושין אינו חובה על פי דין, אם כי הם נכללים לעיתים בהסדרי גירושין מסוימים (נדיבים במיוחד ונדירים, ראוי לציין). בניגוד לעבר, בזמנים בהם עורכי הדין שעסקו בגירושים עשו הכל על מנת לשרת את האינטרסים אך ורק של הלקוח שלהם, בלי להתייחס לתמונה המלאה ולטובת הילדים, כיום, עורך דין מזונות ומשמורת משותפת יעשה ככל שבידו על מנת למצוא את שביל הזהב לטובת כל המעורבים בדבר. ייצוג של עורך דין מזונות ומשמורת משותפת או עורך דין גירושין ברמת גן עשוי לעזור לזוג המתגרש לעבור את התקופה הקשה במינימום זעזועים.

תשלומי מזונות בגירושין

עורך דין מזונות ומשמורת משותפת – מדוע? מזונות אישה לאחר גירושין, כמו תשלומי מזונות בגירושים, הם חלק ממערכת של חובות וזכויות, אותם מבססים בני הזוג המתגרשים בינם לבין עצמם. מרגע היכנס הגט שלהם לתוקפו, כל מה שהכירו עד לאותו הרגע נמחק, ומפנה את מקומו למערכת יחסים שונה ומחייבת, שלא תמיד תהיה נוחה לאחד מהצדדים. עורך דין מזונות ומשמורת משותפת ואף עורך דין גירושין ברמת גן החכם דיו כדי לדעת לצפות את העתיד, אמור להכווין אותם למציאת המסגרת שלא תותיר "סדקים" שעליהם עלולים בני הזוג למעוד בהמשך הדרך.

עורך דין גירושין ברמת גן

עו"ד זיו בייטל – לא משאיר אף קצה פתוח!

התמחותו של עו"ד זיו בייטל בדיני המשפחה, ובפרט בענייני גירושין, מאפשרת לו להעניק ללקוחותיו את הטיפול ההולם המתאים להם. במסגרת הסכם הגירושים שלהם, הוא יעבד את הצרכים הספציפיים שלהם, יגבש ויערוך חוזה שלא רק יניח כעת את דעתם של הצדדים הנוגעים בדבר, אלא אף ימנע מהם להיכנס למלכודות עתידיות.
 
 
 

הפוסט עורך דין לענייני מזונות ומשמורת משותפת | עו"ד זיו בייטל הופיע לראשונה ב-עורך דין לדיני משפחה וגירושין - זיו בייטל.

]]>
https://zivbeitel.co.il/%d7%a2%d7%95%d7%a8%d7%9a-%d7%93%d7%99%d7%9f-%d7%9e%d7%96%d7%95%d7%a0%d7%95%d7%aa-%d7%95%d7%9e%d7%a9%d7%9e%d7%95%d7%a8%d7%aa-%d7%9e%d7%a9%d7%95%d7%aa%d7%a4%d7%aa-%d7%a2%d7%95%d7%93-%d7%96%d7%99/feed/ 0