עורכי דין ידועים בציבור

כיום, זוגות רבים בוחרים לקיים משק בית משותף אך לא להינשא בטקס דתי – רבים מהם  בוחרים לבצע הסכם חיים משותפים או הסכם ממון, אשר ייעודם של ההסכמים הוא להסדיר את היחסים ביניהם.

זוגות כאלו, יפנו ברוב המקרים אל עורכי דין ידועים בציבור, במטרה שאלו יסייעו להם בעריכת ההסכם, תוך שימת דגש על כל הפרמטרים החשובים בעבורם.

עורכי דין ידועים בציבור, יהוו גם ככתובת הנכונה, עבור ידועים בציבור, אשר מעוניינים להבין את זכויותיהם מעצם הגדרתם ככאלו.

זכויות אלו יכולות להיות רלוונטיות לנושאים כמו: מזונות, ירושה, ביטוח לאומי ועוד.. וכאמור, עורכי דין ידועים בציבור מקצועיים ומנוסים יהיו בקיאים בזכויות אלו.

הזכויות של ידועים בציבור
בניגוד למה שרבים אולי טועים לחשוב, גם לידועים בציבור יש זכויות רבות, מעצם הניהול של משק בית משותף, כמו הזכות לרשת את בני זוגם.

כמובן, שההמלצה תהיה להסדיר את הנושא הזה, לפנות אל עורכי דין ידועים בציבור שהינם גם עורכי דין ירושות וצוואות, על מנת לערוך צוואה מסודרת – בין אם צוואה הדדית בו בני הזוג מורישים את רכושם אחד לשני, ובין אם כל צוואה אחרת.

גם לגבי מזונות, אין הבדלים מהותיים בין דיני מזונות החלים על זוגות נשואים, לבין אלו החלים על ידועים בציבור – למעלה מכך, במקרים מסוימים, ידועה בציבור תהיה זכאית למזונות משקמים, אשר ייעודם לסייע לה, במקרים בהם היא הייתה תלויה כלכלית בבן זוגה, כאשר המזונות יספקו לה אוויר לנשימה להשתקם ולהתחיל ולהסתדר באופן עצמאי.

עורך דין פגישת ייעוץ
זוגות שהינם ידועים בציבור, או מעוניינים להפוך לכאלו, יוכלו לעשות מעשה ולפנות אל עורך דין פגישת ייעוץ, על מנת שזה יספק להם את כל המידה לגבי הצעדים המומלצים בנושא – אם לדוגמא הם מתגוררים באזור חדרה, עליהם לחפש עורכי דין בחדרה המתמחה בדיני משפחה, לברר אם יש להם ידע פרטני בתחום ידועים בציבור, ולהיוועץ עמם בנושאים הרלוונטיים.

ההמלצה היא לבחור את עורך הדין מאותם עורכי דין ידועים בציבור או עורכי דין ירושות וצוואות – שהינם כאמור עורכי דין המתמחים בדיני משפחה.

אם אתם מעוניינים בפגישת ייעוץ, במידע ובשירותים לגבי ידועים בציבור, אם אתם תרים אחר עורכי דין בחדרה בתחום דיני משפחה, עורכי דין ירושות וצוואות, הגעתם לכתובת הנכונה.

עו"ד זיו בייטל הינו עורך דין דיני משפחה מקצועי ומנוסה, עם ידע וניסיון פרטני רב בנושא ידועים בציבור. 

אני כאן כדי לעזור.

לשיחת היכרות ללא התחייבות יש להשאיר פרטים מטה ואדאג שהמשבר הזה יהיה מאחוריך