עורך דין גירושין במרכז

עורך דין גירושין במרכז

ההחלטה להתגרש היא החלטה מורכבת, אשר לצידה, עומדות עוד שורה ארוכה של החלטות מורכבות נוספות, שהינן בעלות השפעה רבה על עתידם של כל אחד מבני הזוג ושל ילדיהם.

מהסיבה הזאת, זוגות רבים אשר מקבלים את ההחלטה להתגרש, פונים כבר בשלב מוקדם בהליך קבלת ההחלטה אל עורך דין גירושים במרכז, או באזור מגוריהם, כאשר הפנייה יכולה להתבצע על ידי כל בן זוג בנפרד, או כפנייה משותפת.

מעורבות של עורך דין גירושים במרכז, כבר בשלב מקדים של התהליך, יכולה למנוע במקרים רבים, מצבים של אי הסכמות, אשר יתפתחו לסכסוכים – מה שיכול להוביל בסופו של דבר למאבק משפטי בין שנים.

כמובן, כי עורך דין גירושים במרכז, אמור לדאוג שמלוא האינטרסים של הלקוח יישמרו בתהליך הגירושים, לייעץ וללוות אותו בכל שלב ובכל החלטה, ובמידת הצורך גם לייצג אותו בבית המשפט לענייני משפחה, או בבית הדין הרבני.

טיפול בכל סוגיה
במידה וזוגות אשר מצויים בהליכי גירושים, לא חתמו על הסכם ממון דרך עו"ד הסכמי ממון, הם אמורים להגיע להסכם בנושאים מהותיים שונים ובין היתר: אופן חלוקת הרכוש המשותף, משמורת על הילדים, הסדרי ראייה, דמי מזונות ועוד..
בעוד שישנם זוגות אשר מצליחים להגיע להסכמה ביניהם לגבי רוב הנושאים – אחרים, אשר מתקשים לגבש הסכמה בחלק מהנושאים או בכולם, מגיעים בסופו של דבר לבית משפט – שם תפקידו של אותו עורך דין גירושים במרכז, יהיה לייצג את הלקוח שלו.

חשוב לציין, כי במקרים מסוימים עורך דין גירושים במרכז, נדרש להיכנס לתמונה, גם אחרי שהליך הגירושים הסתיים  – לדוגמא, במקרים בהם האישה זקוקה לשירותיו של עו"ד הגדלת מזונות, בעקבות שינוי נסיבות שקרה לאחר הגירושים ובמקרים נוספים רבים – כפי שהזכרנו, ההחלטות שהתקבלו בגירושים יכולות להיות בעלות השפעה לכל החיים.

עורכי דין ברחובות
אם אתם מחפשים עורכי דין ברחובות, הן לצורך ליווי וייצוג בהליך גירושים, הן בגלל הצורך בשירותי עו"ד הסכמי ממון, והן כיוון שאתם תרים אחר עו"ד הגדלת מזונות – עו"ד זיו בייטל יהווה כאיש המקצוע אותו אתם מחפשים.  

אני כאן כדי לעזור.

לשיחת היכרות ללא התחייבות יש להשאיר פרטים מטה ואדאג שהמשבר הזה יהיה מאחוריך