עו"ד לצוואות וירושות

עו"ד לצוואות וירושות

תחום הצוואות והירושות הוא תחום רגיש, אשר עלול להוביל לאי הסכמה ואף ליצור קרע בין בני משפחה מסוימים – מה שיכול להשפיע על בני המשפחה כולה.

מהסיבה הזאת, כאשר עולות מחלוקות, כשהצוואה לא ברורה או שלא קיימת כלל צוואה, או אפילו כבר בשלב עריכת הצוואה, חשוב להיוועץ עם עו"ד צוואות וירושות.

עו"ד צוואות וירושות – הוא עורך דין מעולם דיני המשפחה אשר מתמחה בנושאים כגון: עריכה של צוואה, בקשה לצו ירושה, בקשה לצו לקיום צוואה, ייעוץ וייצוג בהתנגדויות לצו ירושה או צוואה ועוד..

כאמור, מכיוון שמדובר בתחום רגיש, בעת בחירת עו"ד משפחה וירושה, חשוב להקפיד ולבחור את אותו עורך דין בקפידה תוך שימת דגש על פרמטרים כמו: ניסיון, המלצות ועוד..

עו"ד צוואות וירושות
כידוע, ע"פ חוק הירושה, עם מותו של אדם, עיזבונו יועבר ליורשיו – פרטי היורשים יכולים להיות מוסדרים בצוואה אותו הותיר הנפטר, או שזהות היורשים תקבע בהתאם לחוק הירושה.
למרות שעריכת צוואה באמצעות עו"ד משפחה וירושה, היא חשובה ויכולה למנוע מריבות וסכסוכים בין בני משפחה, בישראל, רבים בוחרים לדחות את נושא עריכת הצוואה – ולו רק בגלל תחושת האי נעימות הטמונה במחשבה על המוות, אשר יכולה להוות חלק מהליך ניסוח הצוואה.

מכיוון רוב האנשים, היו רוצים לדעת, שבעת לכתם מהעולם, רכושם יועבר ליורשים שהם בחרו, וכך גם ההחלטה לגבי מי יקבל מה, חשוב מאוד לא לדחות את נושא הצוואה ולחפש אחר עו"ד צוואות וירושות מקצועי ומנוסה, אשר יסייע להם בעריכת צוואה מקיפה שהינה ברת תוקף משפטי.

עורך דין מומלץ בתל אביב
אם אתם מחפשים עו"ד משפחה במרכז, שהינו גם עו"ד צוואות וירושות מנוסה, הגעתם למקום הנכון.

עו"ד זיו בייטל הינו עורך דין מומלץ בתל אביב, עם ניסיון של שנים רבות ואינספור הצלחות מוכחות בתחום של צוואות וירושות –  עורך הדין זיו בייטלעו"ד משפחה במרכז, ייעץ וייצג במהלך השנים ללקוחות רבים סביב תחום משפטי פרטני זה, וזאת, תוך שמירה על רגישות, מקצועיות ללא פשרות וליווי אישי לאורך כל הדרך. 

אני כאן כדי לעזור.

לשיחת היכרות ללא התחייבות יש להשאיר פרטים מטה ואדאג שהמשבר הזה יהיה מאחוריך