עו"ד למשפחה

עו"ד למשפחה

עו"ד משפחה הוא דמות מרכזית וחשובה מאוד בעת טיפול במגוון סיטואציות רגישות הנוגעות אל התא המשפחתי. מדובר במקרים כגון סכסוכי ירושה וצוואה, ניהול עזבונות, עריכת הסכמי ממון, ניהול תיקי גירושין, אלימות במשפחה, מזונות, משמורת ילדים, ידועים בציבור, הסכמי שלום בית וכן הלאה. במידה שנקלעתם לסוגיה משפחתית כל שהיא, מומלץ לפנות מיד להתייעצות עם עו"ד משפחה מומחה. עו"ד לענייני משפחה מוביל בתחומו הוא עו"ד זיו בייטל, לו ניסיון רב שנים בייצוג וטיפול משפטי מוצלח של תיקים רבים בתחום דיני משפחה. 

עו"ד לענייני משפחה

במה מטפל עו"ד לענייני משפחה? – תחום דיני משפחה שייך לענף המשפט האזרחי והוא מסדיר את מערכת הדינים האישיים של אזרחי המדינה לרבות נושאי נישואין וגירושין, אימוץ, ירושה, אפוטרופסות, פונדקאות ועוד. מדובר בתחום יוצא דופן, המשלב בין מערכת משפט אזרחית לבין השיטה הדתית-הלכתית. מכאן, נדרשת מקצועיות ומומחיות של עו"ד משפחה העוסק בתחום זה לרבות שליטה מלאה בסדרי הדין הדתי והאזרחי.

תפקידו של עורך הדין

במסגרת עיסוקו נדרש עו"ד לענייני משפחה לגלות בקיאות בשיטת המשפט האזרחית והדתית וכן לייצג את לקוחותיו בפועל מול שתי ערכאות משפטיות – בית המשפט לענייני משפחה ובית הדין הרבני. כך לדוגמה, בעת ניהול תיקי גירושין לגביהם יש לשתי הערכאות סמכות מקבילה לגבי מזונות אישה וילדים, משמורת, חלוקת רכוש, הסדרי ראייה.
בפן האישי, נדרש עו"ד משפחה להיות בעל יכולת הקשבה והכלה, להיות סבלני ותומך בכדי ליצור מערכת יחסי אמון וקרבה עם הלקוח ולעבוד יחד איתו בשיתוף פעולה מרבי. זאת, על מנת לסייע לו לעבור בצורה קלה יותר את ההתמודדות המורכבת בעת מקרים רגישים ולהשיג את התוצאה המשפטית הטובה ביותר עבור הלקוח ובני משפחתו.

לסיכום
דיני משפחה הוא אחד מתחומי המשפט המורכבים ביותר במשפט הישראלי, הדורש מכל עו"ד משפחה העוסק בו, להפגין מיומנות, מקצועיות ובקיאות בחקיקה ובהלכות הפסיקה לצד מתן יחס אדיב ורגיש ללקוחות המצויים במצבים אישיים ומשפחתיים לא קלים בלשון המעטה.

מכאן, בחירת עו"ד משפחה היא החלטה מהותית שיכולה להשפיע רבות על התוצאה הסופית של המקרה הספציפי ולהשליך באופן אישי נרחב על עתידכם. לכן, אם הנכם זקוקים לטיפול משפטי של עו"ד לענייני משפחה, אל תהססו ופנו מיד אל עו"ד זיו בייטל, המתמחה בענייני גירושין, משמורת ילדים, מזונות, הסכמי ממוןידועים בציבור, ירושות צוואות ונושאים נוספים, אשר ישמח להעניק לכם את הטיפול המקצועי ביותר על פי נסיבות המקרה לגופו.
 
 

אני כאן כדי לעזור.

לשיחת היכרות ללא התחייבות יש להשאיר פרטים מטה ואדאג שהמשבר הזה יהיה מאחוריך