עו"ד לגירושין במרכז

עו"ד לגירושין במרכז

נושא הגירושין בארץ נחשב לתחום משפטי סבוך, המצריך ניסיון וידע מעמיק של עו"ד גירושין במרכז או עו"ד גירושין באיזור אחר, המומחה לדיני משפחה. זאת, לאור המצב החוקי הנוהג הקובע כי בני זוג יהודים חייבים להתגרש בבית הדין הרבני על פי הדין הדתי, גם במידה שנישאו במסגרת אזרחית. מערכת המשפט מורכבת משתי ערכאות שיפוטיות מקבילות, מה שיוצר פעמים רבות בלבול ומתח אצל זוגות המחליטים להתגרש לגבי אופן ניהול ההליך המשפטי וגורם למירוץ סמכויות ביניהן.

לפיכך, מומלץ לכל זוג אשר מעוניין להתגרש, לפנות בהקדם האפשרי אל עו"ד זיו בייטל, עו"ד גירושין במרכז הארץ, לקבלת סיוע והכוונה יסודיים בכל הנוגע לניהול מיטבי של ההליך. חשוב לציין, כי אין הכרח בקיום הליך משפטי וכי בפני הצדדים עומדת האפשרות להסדיר את ענייני הגירושין בהסכמה באמצעות עו"ד גירושין וניסוח הסכם גירושין מפורט המסדיר את כל ההיבטים הנלווים. 

עו"ד גירושין

ניהול ההליך רק באמצעות עו"ד גירושין – עו"ד גירושין במרכז או במקום אחר, העוסק באופן שוטף בתחום, יודע כי הליך גירושין הוא מונח הכולל הליכים משפטיים דוגמת ניהול תביעת הגירושין והנושאים הכרוכים – חלוקת הרכוש המשותף, הסדרת משמורת על הילדים, הסדרת דמי המזונות בהם נושא האב עבור כלכלת הילדים. מדובר בהליכים שונים, בהם ניתן לדון גם בנפרד כאשר בית המשפט לענייני משפחה רשאי לדון בהם מכוח סמכות מקבילה לבית הדין הרבני. אולם, את תביעת הגירושין יש להגיש לבית הדין הרבני, שהוא הסמכות הבלעדית להחליט בענייני גירושין ונישואין בישראל.

חשיבות הפנייה לעורך דין
הליכי גירושין הנחשבים כתביעה אזרחית רגילה, מתגלים כבעלי מורכבות משפטית, אישית ורגשית עבור הצדדים וגורמים לא פעם קושי וכאב גדולים לכל בני המשפחה. לכן, פנייה אל עו"ד גירושין במרכז בשלבים הראשונים היא צעד נבון והכרחי. עו"ד גירושין במרכז הוא בעל מיומנות ומומחיות יכול להקל באופן ניכר על ניהול ההליכים, למנוע סכסוכים ומאבקים מיותרים, ללבן את אי ההסכמות ולייצר הסכם משפטי בעל חשיבות.

למי כדאי לפנות?
עו"ד זיו בייטל, עו"ד גירושין במרכז מנוסה המתמחה בדיני משפחה, מעניק שירות משפטי אדיב ומקצועי בעת הליכי גירושין, לרבות תכנון והמלצה על דרך הפעולה הטובה ביותר נגד הצד השני, הקשבה ומענה על כל הפרטים או השאלות שאינם ברורים, טיפול בהליכים נלווים כגון משמורת על הילדים, מזונות אישה, עריכה וניסוח הסכמים שונים ביניהם הסכם גירושין, הסכם ממון, הסכם שלום בית ועוד.