עו”ד הסכם ממון | עו”ד זיו בייטל

עו”ד הסכם ממון

עו”ד הסכם ממון

אז נכון שיש כאלו שחושבים כי הסכם ממון פוגע ברומנטיקה, אבל למעשה, במציאות בה כל כך הרבה זוגות בוחרים להתגרש, הסכם ממון יכול לספק לבני זוג אשר מעוניינים להינשא ולהתחיל את חייהם המשותפים, המון שקט נפשי ובטחון, לאורך כל הקשר.

בכדי להיות בעל תוקף משפטי, חשוב לשכור את שירותיו של עו”ד הסכם ממון, אשר יסייע בעריכת ההסכם – במקרים בהם, אתם מתלבטים בנושא, תוכלו להיעזר בשירות עורך דין פגישות ייעוץ חינם – כאשר בפגישה הראשונה, תוכלו להעלות בפניו שאלות שונות, ולנסות להבין ממנו כמה שיותר פרטים לגבי ההסכם והשלכותיו – אם תשכילו לבחור באותו עו”ד הסכם ממון שהינו בעל ניסיון רב, וידע מקצועי נרחב בתחום זה, תצאו מהפגישה עם מידע מקיף ונרחב בנושא, אשר יאפשר לכם לקבל החלטות מושכלות לגבי ההמשך.

מה קורה במקרה של ידועים בציבור?
הסכם ממון מהווה כאפשרות אשר פתוחה בפני כולם, גם בפני זוגות אשר עומדים להינשא, וגם בפני ידועים בציבור – לצורך כך, ניתן לפנות עו”ד ידועים בציבור שהינו גם עו”ד הסכם ממון – במקרים רבים עורך הדין יציע גם שירותי עורך דין פגישות ייעוץ חינם.

ידועים בציבור, הם בני זוג החיים ביחד, ובמסגרת ההסכם הם מעוניינים להסדיר את מערכת היחסים שלהם – כאשר דבר זה יכול להיעשות באמצעות הסכם ממון או באמצעות הסכם חיים משותפים.

עו”ד ההסכם ממון, יסייע להם ליצור הסכם אשר כולל את כל הסוגיות הרלוונטיות למערכת היחסים שלהם ובין היתר: חלוקת רכוש, מזונות ילדים (במידה והם מתכננים כאלו) ונושאים נוספים.

כאן חשוב לציין שקיים הבדל בין הסכם ממון של זוג נשוי לבין זה של ידועים בציבור, הבא לידי ביטוי בעובדה שבכדי שהסכם זה יהיה כביל משפטית, זוג נשוי חייב לאשר אותו, ואצל ידועים בציבור אין חובה כזו – למרות שרבים מהזוגות הידועים בציבור בוחרים לאשר את ההסכם אצל נוטריון או בבית משפט לענייני משפחה.

אם אתם תרים אחר עו”ד הסכם ממון, עו”ד ידועים בציבור או עורך דין משפחה בני ברק, הגעתם ללא כל ספק לכתובת הנכונה.
עו”ד זיו בייטל מתמחה בתחום דיני משפחה, ומזיק ברשותו ניסיון של שנים רבות, וידע רחב היקף בתחום הסכמי ממון, והסכמי חיים משותפים. 

נושאים בעמוד זה:

קבעו עוד היום פגישת ייעוץ

ללא עלות:​

משרד עורכי דין זיו בייטל​

.Ziv Beitel & Co
Law Firm

ניסיון רב בדיני
גירושין ומשפחה

מעל 23 שנות נסיון

מאות הצלחות
בתיקי גירושין

מוביל בארץ
בתחומי המשפחה

מאמרים נוספים