עו”ד דיני משפחה | עו”ד זיו בייטל

עו”ד דיני משפחה

עו”ד דיני משפחה

עו”ד דיני משפחה – מהו ומה תפקידו במערכת?
תחום המשפטים הינו תחום סבוך, מורכב ורחב, וככזה, הוא כולל תחתיו תחומי התמחות רבים ומגוונים. כל אחד מתחומי ההתמחות הללו, ואף התחומים הרבים שתחומים אלה כוללים, דורשים מעורך הדין המתמחה בהם להתמקצע בהם, להכיר את החקיקות העדכניות, את ההלכות המשמעותיות ואת התיקונים הרלוונטיים על מנת להצליח במתן הייעוץ המתאים והייצוג ההולם ללקוחותיו. לכן, פליליסט (כלומר, עו”ד פלילי) יתמחה בנושאים שונים לגמרי מאלה אשר עו”ד דיני משפחה מתמחה בהם. בהתאם לכך, עורך דין לענייני משפחה מתמחה בדיני משפחה, כמו ירושות, צוואות, ניסוח הסכמי נישואים והסכמי ממון, יעסוק בנושא חלוקת רכוש בגירושין, ובשאר הנושאים שהם מעניינו של עורך דין משפחה. לרוב, מייצג עו”ד דיני משפחה את לקוחותיו בבית המשפט לענייני משפחה, אם כי, לעיתים יכולה להתגלות חפיפה לערכאות שיפוטיות אחרות (לדוגמה, בית דין רבני).

עורך דין משפחה

עו”ד דיני משפחה – במה הוא עוסק? עורך דין לענייני משפחה עוסק בכל מה שנמצא תחת יריעה הרחבה הכוללת הקרויה “דיני משפחה”. מענייני נישואין וגירושין (הסכמי ממון, נישואים אזרחיים, סרבנות גט, חלוקת רכוש בגירושין וכד’), דרך צווי הרחקה ותביעות רכוש ועד לנושאי צוואות וירושות. כל מה שמצוי על הקשת הזו, אשר נוגעת לבני משפחה, לקשרים וליחסים ביניהם, שייך לתחום התמחותו של עורך דין משפחה. כמו כן, בשנים האחרונות, התרחב תחום דיני המשפחה והסתבך, בשל מצבים משפחתיים (ומשפטיים) חדשים שנוצרו, כך שתחומי התמחותו של עו”ד דיני משפחה יכולים לכסות גם נושאים “חדשים” יותר כנישואים להט”ביים, פונדקאות, אימוץ, אפוטרופסות וכן הלאה.

עורך דין לענייני משפחה

עו”ד זיו בייטל – איתכם בתקופה המאתגרת בחייכם!

כעו”ד ותיק ומנוסה בדיני המשפחה, מתמחה עו”ד זיו בייטל בכל הנוגע לתחומי הגירושין, משמורות ילדים, דמי מזונות, הסכמי ממון, מקרים של חיים כידועים בציבור, כמו גם בירושות וצוואות. במהלך שנות פעילות, זקף עו”ד בייטל לזכותו מספר תיקים רב, בהם סייע ללקוחותיו למצות את זכויותיהם בערכאות המשפטיות הרלבנטיות. התמחותו בתחום ניהול המשאים והמתנים, כמו גם מגוון אפשרויות ניהול ההליכים העומד בפניו, מסייע בידו לפעול מתוך ראיית טובת הלקוח וללוות את לקוחותיו לאורך כל ההליכים הנדרשים.

אל תהססו ליצור קשר. זיו בייטל ישמח לענות על השאלות שלכם.

נושאים בעמוד זה:

קבעו עוד היום פגישת ייעוץ

ללא עלות:​

משרד עורכי דין זיו בייטל​

.Ziv Beitel & Co
Law Firm

ניסיון רב בדיני
גירושין ומשפחה

מעל 23 שנות נסיון

מאות הצלחות
בתיקי גירושין

מוביל בארץ
בתחומי המשפחה

מאמרים נוספים