עו”ד גירושין במרכז | עו”ד זיו בייטל

עו”ד גירושין

עורך דין גירושין – חשוב לתכנן מראש!

לפני שמתחילים כל הליך אצל עו”ד גירושין, בואו ניקח צעד אחורה וננסה להבין ולתכנן את הצעדים הבאים. תופעת הגירושין מוכרת בכל העולם, וכיום כ- 13,000 זוגות מתגרשים מידי שנה בישראל בממוצע, כל 1 מתוך 3 זוגות בארץ.

אין ספק שההחלטה להתגרש, היא כזו שנלקחת בכובד ראש ופעמים רבות, מלווה בהרבה אמוציות, הליכים מסובכים וקשיים מגוונים, שיש להתמודד עמם לכל אורך הדרך.

מהו הליך גירושין?

הליך גירושין הוא מצב שבו אחד מבני הזוג או שניהם הגיעו להחלטה כי הם רוצים להיפרד לפי החוק, לפי הדין המדיני והרבני. קיימים שני סוגים עיקריים של גירושין:

 

גירושין בהסכמה

מצב שבו שני בני הזוג הגיעו להחלטה משותפת, שחיי הנישואין שלהם יחד לא עובדים יותר והגיע הזמן לפרק את החבילה. ההחלטה היא אף פעם לא פשוטה, אך מאוד מומלץ לנסות ולעשות אותה ביחד, בייחוד כאשר ילדים מעורבים בתהליך. גירושין בהסכמה לרוב מתבצעים בצורה נעימה ורגועה יותר, ופעמים רבות בני הזוג יכולים לשמור על יחסים ידידותיים גם לאחר הגירושין. הליכי גירושין בהסכמה בדרך-כלל נערכים על ידי עורך דין ו/או מגשר, המסייע לשמור על השיח נושא הדין והחלוקה, לייצר פשרות ולהביא לפתרונות שנוחים לשני הצדדים ככל האפשר.

גירושין חד-צדדיים

מתרחש כאשר אחד מבני הזוג החליט כי הוא רוצה להיפרד, אך הוא עדיין לא כלל את בן הזוג האחר בהחלטה מגורם כזה או אחר או שבן הזוג השני אינו מעוניין לתת את הגט ולשחרר את הקשר.

בשני המצבים, בן הזוג שהגיע להחלטה זקוק לסיוע של עורך דין גירושין במרכז, שיוכל לסייע לו לפתח את האסטרטגיה הנכונה לטיפול במצב העדין. חשוב לנסות ולצבור כמה שיותר ראיות, שיעידו כי הליך הגירושין הוא חיוני, וכי עילת הגירושין של בן הזוג שבעד ההחלטה היא קבילה והוגנת: הקלטות, חוזים, מכתבים וכל פריט אחר שבא ליד.

גירושין שלא בהסכמה, במיוחד כאלו שנושאים איבה או התעללות, לרוב מעלים ראיות ועדויות בעד ונגד אספקטים שונים מעולם הגירושין (כמו נימוקים בעד ונגד הליך הגירושין עצמו, משמורת או חלוקת הרכוש) בפני שופט בבית משפט לענייני משפחה.

בסוף המשפט, השופט יכריע בנושאי חלוקה מגוונים במקום בני הזוג עצמם, ויתריע כי החוק ימשיך לעקוב אחר התיק, ולוודא כי ההחלטות של השופט אכן נאכפות כיאות.

שימו לב

במידה ואחד מבני הזוג או שניהם אינם עומדים בחוקים שקבע השופט, ברשותו או ברשות בן הזוג שנפגע כתוצאה מכך לעתור לבית המשפט ולהכריח את בן או בני הזוג לפעול לפי החוקים שהוקנו להם. במצבים חריפים, השופט יכול לקבוע שיש להרחיק את בני הזוג מילדיהם (במיוחד במצבים שעשויים לפגוע בילדים), להטיל עליהם קנסות ואף מאסר קצר.

בהמשך נדון באריכות אודות נושא סרבנות הגט, ונעמוד פעמים רבות על ההבדלים בין גירושין בהסכמה, לגירושין שאינם בהסכמה.

לעיתים הליכי גירושין שהחלו לא בהסכמה, יכולים למצוא את עמק השווה ולהתגרש בשלווה. הליך הגישור מסייע משמעותית להביא לפרידה נעימה ונינוחה יותר, בזכות היכולת לנהל שיח ממוקד לצד עורך דין מהימן, ללא מקום לפנים רגשיות או לגידופים ולשיח לא נעים.

סרבנות גט

 

סרבנות גט היא תופעה יחסית נפוצה: אחד מבני הזוג רוצה להתגרש, בעוד שהאחר אינו מעוניין לעשות זאת. ישנן אינספור סיבות לרצות להימנע מפירוק הנישואין: התחשבות באיחוד הגרעין המשפחתי ובבריאות הנפשית של הילדים, קשיים כלכליים שעשויים לנבוע כתוצאה מתהליך הגירושין, אחד מבני הזוג עדיין אוהב את האחר ומעוניין להמשיך ולנסות…

כמובן שישנם מצבים פחות נעימים, כמו מצבים אלימים או סחטניים, שמצריכים עזרה של עורך דין גירושין במרכז באופן בהול. בהליכים אלו, עורך דין יכול לסייע ולהגן על בן הזוג או בת הזוג בזכות החוק, ולסייע ללקוח לאתר ראיות שיוכיחו את צדקתו ויביאו להליך גירושין מהיר ופחות כואב.

כאשר אחד מבני הזוג מסרב לתת גט, בן הזוג האחר אינו יכול פשוט להמשיך בחייו כמו כלום: חלות עליו ועל בן הזוג השני מגבלות, שלצערנו שונות מגבר לאישה.

סרבנות גט בעבור האישה:
 • אישה מסורבת גט אינה יכולה לקיים יחסי מין עם שום גבר שאינו בעלה. במידה ותעשה זאת והדבר יתגלה, היא תיחשב לאישה הבוגדת בנאמנותה לבעלה. בעקבות זאת, היא תאבד את הכתובה שלה, את הזכות שלה למזונות ולמרות זאת, תמשיך לחכות לגט.
 • אישה מסורבת גט אינה יכולה להתחתן שוב.
 • אישה שאינה יכולה לקבל גט אינה יכולה להביא ילדים לעולם. במידה והיא תחליט לעשות זאת, הילדים הללו יחשבו לממזרים ולדאבוננו, בהתאם לדת היהודית כ- 10 דורות של ילדים אלו לא יוכלו להינשא בישראל לפי הדת.
סרבנות גט בעבור הגבר:
 • גבר המסורב גט אינו יכול להתחתן שוב.
 • על גבר שאינו יכול לקבל גט, נאסר להביא ילדים לעולם, אלא אם הוא מביא אותם יחד עם אישה פנויה בלבד.

משום שהמצב אינו נעים עבור שני הצדדים, מאוד מומלץ לנסות לפתור אותו דרך הליך גישור או באמצעות פנייה לעורך דין, שיכול לסייע ולמצוא את עמק השווה יחד עם שני בני הזוג. לעיתים, חלק מבני הזוג אכן מנסים להצית שוב את התשוקה ולשמור על חיי הנישואין.

במקרים חריפים, כאשר שני בני הזוג נטועים בעמדותיהם המנוגדות, עולם המשפט מאפשר לנקוט בצעדים נגד סרבן גט, במטרה לעודד אותו להיכנע ולאשר את מתן הגט:

 • אוסרים על סרבן הגט לטוס לחו”ל
 • מונעים ממנו להוציא דרכון או לחדש דרכון
 • שוללים את רישיון הנהיגה שלו
 • שוללים רישיונות מקצועיים שברשותו כמו רישיון חובש, רופא או סוכן נדל”ן ואפילו מדריך כושר
 • הטלת מאסר
 • מניעה להתמנות למשרות מדיניות
לאישה מסורבת גט ישנן מספר דרכי פעולה נוספות.

היא יכולה להגיש נגד בן הזוג תביעה למזונות, שיכולה לזכות אותה במזונות עונשיים. מזונות אלו הם מזונות שניתנים כמו קנס, משום שבן הזוג מקשה את לבו ונמנע לאפשר לבת הזוג להתגרש כרצונה.

כתוצאה מכך, סכום המזונות הזה יהיה הרבה יותר גבוה מסכום המזונות הממוצע שהיום קובעים עבור אותה אישה; שלרוב נקבע בהתאם לרמת החיים של המשפחה, מצב ההעסקה של בני הזוג ואופן ההתנהלות שלהם עם כספים במהלך הנכסים. בתקווה, היטל זה יניע את בן הזוג להביא לפרידה בשיתוף פעולה.

נושאי דיון בעת הליך הגירושין

 

בין אם מדובר בהליכי גירושין בהסכמה או לא בהסכמה, בשני המצבים ישנם נושאים קבועים שיש לדון בהם, בכדי להביא לפירוק אחיד ונוח של החבילה. אחרי הכול, בתור בני זוג ביליתם שנים רבות ביחד, צברתם נכסים, הולדתם ילדים וכיום, אתם רוצים לנסות וללמוד כיצד לנהל את החיים שעד היום ניהלתם ביחד – בנפרד.

במידה ובתור בני זוג החלטתם לערוך הסכם ממון בעת כזו או אחרת, כלל הרכוש שלכם ואף החלטות מגוונות נוספות, יוכרעו בהתאם לקביעות שהגעתם אליהן בעת חתימת הסכם הממון. במידה ולא ערכתם הסכם, אתם חשופים לוויכוחים קשים מנשוא, ללחץ רב, ופעמים רבות גם נאלצים ללכת לפי החוק, גם אם הוא אינו צודק.

מצב דביק שכזה תמיד מצריך את עזרתו של עורך דין גירושין במרכז שמסייע לנווט בין הנושאים השונים, למצוא את הדרכים להביא לחלוקה הוגנת ולשמור על קו שיחה נקי ופתוח, שמאפשר להגיע לקביעות הנוחות לשני הצדדים בצורה נינוחה.

לאחר ששני בני הזוג ביססו כי הם רוצים להתגרש ונושא זה ירד מהשולחן, הנושאים שלרוב דנים בהם במהלך דיני הגירושין הם כדלקמן:

אופן חלוקת הרכוש והנכסים בין בני הזוג

רכוש כולל, בין היתר, נכסי מקרקעין, חפצים, מניות, קופות גמל, חסכונות, זכויות פנסיוניות, נכסים עסקיים, מוניטין עסקי ובעצם כל פריט מוחשי ובעל ערך, שנצבר במהלך תקופת הנישואין.

כמובן שמדובר בנושא נפוץ ומורכב מאוד בהליכי גירושין, שמשפיעים באופן משמעותי על העתיד הכלכלי של כל אחד מבני הזוג, בעת יציאתם לחייהם החדשים.

שיטת חלוקת הרכוש במדינת ישראל שונה בהתאם לתאריך שבו נישאתם:

בני זוג שנישאו טרם 1.1.1974

מחויבים לפי חוק שקדם לחוק שנפוץ כיום לחלוקת הרכוש, הלוא הוא חוק יחסי הממון. חוק זה קובע כי כל הרכוש והנכסים שנאספו במהלך הנישואין של בני הזוג, שייכים לשניהם שווה בשווה, בעקבות ההנחה כי הרכוש נרכש בזכות המאמץ המשותף של שני בני הזוג.

לדוגמא, גם אם בן או בת הזוג היוו עקרי בית, הם תרמו לכלכלה של הבית ולגידול הילדים. בנוסף, הם אפשרי לבן הזוג השני לצאת לעבודה מידי יום, ולייצר את הרכוש שעליו דנים כעת.

בן הזוג השני הוא בעל חזקה על הרכוש שצברו בני הזוג יחד לכל אורך חייהם, והוא יכול לדרוש אותו פיזית או מזומנים באותו הסכום בכל תקופה במהלך חייהם של בני הזוג לאחר הגירושין. במילים אחרות, גם אם בן הזוג לא יגבה את 50% להם הוא זכאי מיד בתום הליך הגירושין, הוא יכול לדרוש אותם בכל עת.

לעומת זאת, נכס שנרכש טרם הנישואין וכמובן ניתן להוכיח זאת, שייך באופן אוטומטי לאותו בן הזוג שהביא עמו את הרכוש הנ”ל. הדבר כולל גם רכוש שהתקבל כמתנה או כירושה גם במהלך הנישואין.

בני זוג שנישאו לאחר 1.1.1974

בני זוג שנישאו לאחר חוק זה ואין בידם הסכם ממון, מחויבים לפעול לפי חוק הממון.

חוק זה קובע כי במקרה של גירושין, הרכוש שצברו במהלך הנישואין יחולק ביניהם באופן שווה.

בניגוד לחוק הקודם, במקרה זה בן הזוג יכול לדרוש את 50 האחוזים שלו בתום הליך הגירושין בלבד או במקרים יוצאי דופן כגון מוות של בן הזוג האחר.

רכוש ששייך לאחד מבני הזוג והובא אל תוך הנישואין, מתנות או ירושות, שייכים לבן הזוג שהכניס אותם אל תוך הנישואין מלכתחילה, אלא אם כן הוסכם בין בני הזוג אחרת.

ועם זאת, הפסיקה הזו אינה חקוקה בסלע. פעמים רבות, במידה וניתן להוכיח כי בן הזוג השני השקיע בנכס או ברכוש באופן כלכלי או פיזי והביא לצמיחתו או לשיפור שלו, בן הזוג השני יוכל לקבל חזקה על הקניין או לכל הפחות, פיצוי מסוים בגין הוויתור.

כמובן שלמרות החוקים, לרוב מתקיימים ויכוחים רבים אודות נושא החלוקה של הרכוש בין בני הזוג. חלק מבני הזוג מנסים להעלים נכסים, בעוד שאחרים מנסים לקבל חזקה על נכסים שהובאו אל תוך הנישואין.

בכל מקרה, מאוד מומלץ לדון בנושא בפני עורך דין שיוכל לנווט את מהלך הדיון לכיוון חיובי ושליו.

משמורת על הילדים

משמורת על הילדים הוא נושא מאוד “חם” ובעייתי: עד היום, שני הורים ניסו לחנך את ילדיהם, ראו אותם יום-יום ובילו עמם זמן איכות על בסיס קבוע. לפתע, נוצרת חלוקה בזמן שבו להורים מותר לראות את ילדיהם.

במצבים חריפים יותר, על אחד ההורים או שניהם נאסר לחלוטין לראות את ילדיהם או שמותר להם לעשות זאת רק בהשגחה של מבוגר ו/או איש מקצוע מתחום הרווחה.

קיימים מספר סוגים של משמורות:

 • משמורת משותפת המשמורת המקובלת והמועדפת ביותר על כולם, שמאפשרת לשני בני הזוג לחלק את הזמן שבו הם נמצאים עם ילדיהם באופן שווה בשווה. הורים שמעוניינים להתגרש ולבסס משמורת מבוססת, עליהם להוכיח בפני בית המשפט כי הקשר ביניהם הוא ידידותי, כי הם גרים קרוב אחד/ת לשני/יה, כי לשני ההורים חשוב לשמור על הקשר עם ילדיהם ולהמשיך ולשתף פעולה בהליך הגידול של הילדים וכי שניהם מסוגלים פיזית, נפשית וכלכלים לתמוך בילדיהם.
  כמובן שנושא המזונות חייב להיות מוסדר לכל אורך המשמורת המשותפת, ועל שני ההורים מוטלת החובה לשים את הצרכים והרצונות של ילדיהם לפני שלהם, כאשר הם מצויים בחסותם. גם במקרה ובו מתרחש ויכוח בין ההורים, אין שישפיע על מערכת היחסים בין ההורים לילדיהם (ניכור הורי).
 • משמורת מלאה – מצב שבו אחד מן בני הזוג הופך למשמורן (בן הזוג העיקרי המטפל בילדים), בעוד שעם בן הזוג האחר נקבעים הסדרי ראייה כלומר, זמנים ספציפיים ובדרך-כלל קבועים, שבהם לאותו בן זוג מותר לבלות עם ילדיו. לדוגמא, כל סוף שבוע או כל סוף שבוע לסירוגין.
 • משמורת יחידה – מצב שבו אחד מבני הזוג הוא בעל משמורת בלעדית על הילדים, ובאפשרותו לקבוע מתי וכיצד בן הזוג השני יוכל לבלות עם ילדיו.
  הכרעה שכזו עשויה לנבוע כתוצאה מאי-הכשירות של בן הזוג לשמש כהורה לדוגמא או מאי-הרצון האישי שלו לקחת חלק פעיל בגידול הילדים. לעיתים קרובות, ההחלטה הזו תיקבע ע”י בית המשפט וכתוצאה מכך, יהיה צורך בנוכחות של איש מקצוע מתחום הרווחה במהלך המפגשים בין בן הזוג ובין הילדים.

השאיפה של כולם

היא לעשות את הטוב ביותר עבור הילדים כלומר, לאפשר לילדים ליהנות מהוריהם ככל האפשר, כך שיחושו בהבדל בנוצר בחייהם בעקבות הגירושין פחות ככל האפשר.

פעמים רבות, כאשר הילדים קטנים, המשמורת עליהם עוברת אל האם באופן אוטומטי, בעקבות החוק שגוזר כי ילדים עד גיל 6 מחויבים לגדול לצד אימם, אלא אם כן שני ההורים הגיעו יחד להסכמה אחרת.

יש לציין שככל שהילד בוגר יותר, כך גם הרצון האישי שלו מקבל משקל רב: בעוד שילד תחת גיל עשר לא יכול להעיד בפני עצמו בביטחון בעיני המשפט, ילד שמעל גיל 10 כשיר לחלוטין להחליט מהי סביבת המגורים שהוא רוצה להיות בה לאחר הפרידה של הוריו.

מזונות

לפי הדת היהודית, על בן הזוג לטפל בזוגתו ולדאוג לה מבחינה כלכלית גם לאחר הליך הגירושין. ועם זאת, כיום יש לציין שלפי החוק המדיני אין קביעה שגוזרת בהכרח כי האישה היא זו שתיהנה מהמזונות.

תנאי קבלת המזונות הם מגוונים, וכמובן מסתכלים בראש ובראשונה על הצורה שבה הבית של בני הזוג התכלכל עד היום, ועל המשכורות של שני בני הזוג. אם אחד מבני הזוג היה עקר בית וטיפל בילדים, הוא לא יהיה מקופח בעקבות זאת, ובית המשפט יתחשב בכך.

מזונות נקבעים פעמים רבות גם לפי מקבל המשמורת על הילדים. מעבר למזונות על הילדים, המהווים נושא נפרד, בית המשפט מבין כי מגדל הילדים יזדקק לסיוע כלכלי נרחב יותר, ולכן לרוב הוא ייהנה מזכות קבלת המזונות.

המטרה של המזונות, היא לסייע לבן או בת הזוג לשמור על רמת החיים שלהם, למרות הליך הגירושין. לעיתים, אם רמת החיים של בן זוג המשלם מזונות עולה, כך עולה גם גודל המזונות שעליו לשלם.

מזונות בהתאם לרמת חיים נקבעים לפי קריטריונים רבים נוספים כגון:

 • מקום המגורים – דירה בבעלות או בשכירות? מהו גודלה? מהו המיקום שלה ושוויה?
 • כמות המכוניות שברשות הזוג
 • כמות החופשות מהן בני הזוג היו נהנים עד היום
 • כמות הרכוש שבני הזוג הביאו אל תוך הנישואין וכמות הרכוש שצברו במהלך הנישואין – אומנות, חפצים, כלי מים או כל קניין אחר
 • עובדים בבית – גננים, מנקים…
 • כמות הבילויים הממוצעת
 • נכסי נדל”ן, השקעות ומניות
 • אופן ההתנהלות הכלכלי בבית – משוחרר או מצומצם?

במידה והוכרע כי אחד מבני הזוג זכאי למזונות ובן הזוג האחר נמנע מלשלם אותם, בן הזוג הזכאי יכול לעתור לתביעת מזונות בבית המשפט לענייני משפחה ולבקש פסיקה לאכיפה ולקבלת עזרה. מאוד מומלץ לפנות לעורך דין במקרים אלו, בכדי להביא לפנייה חלקה ומהירה, שיותר נקייה מרגשות כבדים.

בן זוג עשוי לאבד את זכותו ליהנות ממזונות במקרים של בגידה או הסטה מהצד. גם במקרה זה, החוק מאוד מיושן ועל נשים חלים איסורים נוספים כמו איסור לפגוע בבעל, לסרב לקיים יחסים עם הבעל או להיות זו שבוחרת לעזוב את הבעל. ברוב הדינים הללו ניתן לדון בבית המשפט הרבני באופן פרטני ולצד עורך דין, בכדי להצליח ולהביא לפתרון הטוב ביותר על פני שני הצדדים.

יש לציין כי הבעל תמיד יכול לבחור ולהפריש מזונות לאשתו לשעבר, במידה ונקבע כי היא נבחרה לקבל את המזונות, אך החובה עליו לעשות זאת מתבטלת, במידה ואחת מן העילות שציינו מעלה מועלות בפני הדין.

מזונות ילדים

כאשר הילדים עדיין קטנים

וטרם מלאו להם 18 שנים, על אחד ההורים לשלם מזונות לילדים, בכדי להבטיח כי אופן הטיפול בהם מבחינה כלכלית או עדיין הוגן. רוב הפעמים, המזונות הללו יינתנו לבעל המשמורת העיקרית על הילדים.

יש לציין כי לפי הדין הדתי, עיקר נושא המזונות לילדים נופל על כתפיו של הגבר, בלי שום התייחסות למצבו הכלכלי או לתפקיד שלו בבית; שעשוי להיות מפרנס עיקרי או עקר בית באותה המידה. עד גיל 6, קיימת חובה של האב לספק את הצרכים הבסיסיים של ילדיו.

כיום, בית הדין המשפטי מוצא את הדרכים האזרחיות לנסות ולמצוא את עמק השווה גם עבור גברים שטיפלו בילדים, בזמן שהאם הייתה המפרנסת העיקרית במשפחה.

בין הגילאים 6 ל- 15

קובעת כי על שני ההורים לדאוג לילדיהם בהתאם ליכולתם הכלכלית, פערי ההכנסה ביניהם והמשכורת שהם מרוויחים בכלל. שני ההורים מחויבים לספק לילדיהם את התנאים הבסיסיים ברמה הגבוהה ביותר.

יש התחשבות רבה בבעל המשמורת על הילדים, שכן ההוצאות של על הילדים הן נכבדות יותר, ועל כן רוב הפעמים בית המשפט ממליץ שבן הזוג עם המשמורת הפחותה יותר ישלם מזונות בעבור הילדים.

בית המשפט מכיר בכך שהליך הגירושין עצמו מביא להוצאות כלכליות רבות ואף עשוי להביא לירידה ברמת החיים של המשפחה. ועם זאת, חשוב לו להבטיח כי הילדים ממשיכים ליהנות ממספר צרכים עיקריים: דאגה למזון, לביגוד ולטיפול הגייני, מגורים בבית נקי ומסודר, למידה בכל בית ספר שהוא, מתן תשלום חודשי לקופת חולים וטיפול בילד במקרה של חולי, תשלומים על אביזרים ללימודים, סל תרבות, מסיבות, טיולים, קייטנות ועוד.

אם קיימות הוצאות חריגות כמו הוצאות רפואיות חריגות או צרכים מיוחדים, גם הן כמובן נלקחות בחשבון.

בתום השיקול

השופט מכריע את כמות המזונות שעל בן הזוג יהיה לשלם לשני, בעבור ילדיו עד גיל 18.

מומלץ לפרט בהסכם הגירושין את סכום המזונות, את מועד התשלום שלהם ואופן ההעברה שלהם. אי-עמידה בכללים אלה, עשויה למנוע ממשלם המזונות את היכולת לראות את ילדיו ולקחת חלק פעיל בחייהם.

לסיכום

הליך הגירושין הוא מורכב וכורך שלבים רבים, אך כל עוד עורך דין גירושין במרכז מוביל אתכם ומסייע לכם לשמור על נתיב ברור ונטול אמוציות, אתם תוכלו להצליח וליהנות מתהליך גירושין נעים, המתנהל על בסיס של פשרה ולא מלחמה. במקרה של קושי, תמיד מומלץ לפנות למגשר ולנסות למצוא את עמק השווה יחד.

במקרים חריפים יותר, בני הזוג נפגשים בבית המשפט, כאשר ההכרעה הסופית בדבר הסוגיות השונות בהליך הגירושין נקבעות על ידי שופט, ולא על ידם. עורך דין יסייע לכם לקדם את ההעדפות שלכם קדימה, להשמיע את קולכם בפני השופט ולסייע להביא להכרעה שנוטה לטובתכם.

ההמלצה הרווחת היא לנסות ולהביא להליך רגוע ומתוכנן בקפידה ככל האפשר, בכדי להצליח ולהתחשב בילדים ולשמור על קשר חיובי עם בן הזוג לשעבר.

עו”ד לענייני משפחה

לעיתים, לזוגות המתגרשים ישנה אשליה כלשהי, כי הם יצליחו לצלוח את הגירושים בשלום, ולצאת כשהם עדיין “חברים” מהסיפור. אולם, נדירים המקרים שזה אכן קורה. לאורך התהליך, עולים רגשות שונים ומציפים אתכם, ואפילו דברים שהם חלק מכל הליך כזה, כמו דמי מזונות בגירושין, עלולים להפוך לסלע מחלוקת משמעותי. עורך דין לגירושים או עו”ד לענייני משפחה המתמחה בגירושים על כל המשתמע מהם, יוכל לעזור לכם לעבור את כל נפתולי הסאגה הזו, כשהוא מוצא את הפתרונות הנכונים והמתאים ביותר, לכל אחד מכם, בני הזוג המתגרשים ולילדיכם, המצויים בתווך.

עו”ד לענייני גירושין 

כעורך דין מנוסה המתמחה בדיני משפחה, יודע עו”ד זיו בייטל כי אנשים העוברים את תהליך הגירושים נמצאים בעמדה ובנקודה בעייתית של חייהם. לכן, בנוסף לניסיונו המקצועי ולידע הרב שלו בתחומי דיני המשפחה, הוא מביא עימו לייעוץ ולליווי של לקוחות כאלה, את היחס האנושי החם והאמפטיה לה הם זקוקים. אין ספק, כי הוא מספק את המענה המתאים ביותר לכל מי שזקוק לשירותי עו”ד גירושין במרכז.  לחזרה לדף הבית לחץ כאן

נושאים בעמוד זה:

קבעו עוד היום פגישת ייעוץ

ללא עלות:​

משרד עורכי דין זיו בייטל​

.Ziv Beitel & Co
Law Firm

ניסיון רב בדיני
גירושין ומשפחה

מעל 23 שנות נסיון

מאות הצלחות
בתיקי גירושין

מוביל בארץ
בתחומי המשפחה

מאמרים נוספים