דיני ירושה ועיזבון

דיני ירושה ועיזבון

לצד דיני מזונות, גירושים והסכמי ממון, עורך דין לענייני משפחה, מתמחה ברוב המקרים, גם בתחום של דיני ירושה ועיזבון.
עו"ד המתמחה בתחום של דיני ירושה ועזבון, יספק ייעוץ וייצוג משפטי במגוון רחב של נושאים רלוונטיים כגון: חלוקת עיזבון, עריכת צוואות, הגשת התנגדות לצו קיום צוואה ועוד..

שירותי עורך הדין מתמקדים בשני מישורים עיקריים: מתן ייעוץ משפטי, וייצוג בערכאות המשפטיות הרלוונטיות.
כידוע, בדומה לתחום של דיני מזונות, גם תחום דיני ירושה ועיזבון, הוא תחום משפטי מורכב, המצריך מקצועיות בלתי מתפשרת, ורגישות רבה. עורך הדין המתמחה בנושא, חייב להחזיק ברשותו ידע משפטי מקיף בתחום, ולהקפיד לשמור על עדכניות בנוגע לפסיקות אשר התבצעו בנושא בשנים האחרונות – וזאת על מנת שיוכל להחזיק ברשותו את הכלים המקצועיים ביותר, להגנה על האינטרסים של לקוחותיו.

מזונות הורים
כשאנחנו עוסקים בנושא של דיני ירושה ועיזבון, אנחנו ברוב המקרים חושבים על הורים אשר מעבירים לילדיהם את רכושם לאחר פטירתם. אך נשאלת השאלה, מה קורה במקרים בהם ההורים עדיין בחיים, ולהם אין אמצעים בכדי להתקיים.

כידוע, כאשר מדברים על נושאים כמו תביעת מזונות או הקטנת מזונות, חושבים ברוב המקרים על מזונות ילדים.

אך גם הורים קשישים זכאים בהתבסס על חוק המזונות, לדרוש תמיכה כספית מילדיהם.

מזונות הורים יהוו כחובה על הילדים, רק במידה והם מבוססים כלכלית, ובמצבים בהם לאחד ההורים או לשניהם, אין אפשרות לשלם עבור אשפוז בבית אבות או במוסד סיעודי.

כאן חשוב לציין, כי גם קשישים אשר זכאים לקבלת קצבת ביטוח לאומי או לפנסיה, יכולים לתבוע את ילדיהם למזונות – כאשר במקרים שכאלו, חלה עליהם החובה להוכיח כי סכום הקצבה אותה הם מקבלים, אינו מספיק בכדי לאפשר להם להתקיים, ולכן, חשוב שיועצו בעורך דין דיני משפחה מקצועי אשר יוכל לסייע להם בתהליך.

אם אתם זקוקים לייעוץ משפטי מקיף ומקצועי, בנושאי דיני ירושה ועיזבון, מזונות או מזונות הורים אתם נמצאים במקום הנכון.
עורך דין זיו בייטל מתמחה בתחום דיני משפחה, והינו בעל ידע מקצועי נרחב, וניסיון מעשי בתחומים אלו.

עורך הדין בייטל מספק ייעוץ מקצועי מקיף, מייצג את לקוחותיו בערכאות השונות ומלווה אותם לאורך כל הדרך, תוך הקפדה על  שמירת מלוא האינטרסים שלהם.  

אני כאן כדי לעזור.

לשיחת היכרות ללא התחייבות יש להשאיר פרטים מטה ואדאג שהמשבר הזה יהיה מאחוריך